1.scrapbookový sraz - příprava

24. února 2010 v 8:29 |  TROCHA TEORIE
Funguji vesele a pilně mezi "scrapbookářkami", jsem nadšená a "zažraná". Žiju scrapbookem na plný plyn. Mluvím o scrapbooku, zdá se mi o scrapbooku, prolézám galanterie a papírnictví, sháním vše, co by se mi do albumů mohlo hodit. Přidělávám fotky a dělám si dlouhý seznam všeho, co bych chtěla tvořit. Od znovu předělání svatebního alba ;-), přes alba dětí, rodinné moje, manželovo, cestovní, golfové, album pro Matýska, a album o Matýskovi, svatební album syna pro sebe...Nevím co dřív. A do toho jsme s kamarádkou vymyslely, že je sice hezké, že tak pěkně komunikujeme po síti, ale vůbec se osobně neznáme. Nechápu to. Ta děvčata se znají už od roku 2005 a ještě se nikdy neviděla :-O. Vybíráme tedy na netu příhodnou restauraci ( musí mít světlý salónek, být zadarmo a musí se nás tam alespoň 15 vejít) a pak ji jedeme do Prahy zkontrolovat. Ano, je to tak, sraz bude. Vypadá to na veliký zájem.
Takže v únoru 2008 se uskuteční první "slet" českých scrapbookářek. Všechny se moc těšíme, že se konečně poznáme a že si naživo budeme prohlížet naše dílka, "chlubit " se a hlavně si předávat zkušenosti - ty zkušenější poradí nám začátečnicím a proběhne i burzička materiálu, papírů, stužek, knoflíků a tak:-)), prostě to s největší pravděpodobností bude pěkný holčičí mumraj :-). Lenka vymyslela, že bychom se každá měla předvést něčím co tvoříme, třeba minialbůmkem. Většina "holek" má už bohatou zásobu albumů, ale já například jsem vytvořila jen dvě a ta ještě zas tak moc ani se srapbookem společného neměla, jedno vánoční a teď mám pár stránek do alba rodinného. Takže jsem zvedla hozenou rukavici a vyrobila takovou malou "Bestofku 2007", minialbum z událostí loňského roku.
 


Komentáře

1 the-sims-111 the-sims-111 | Web | 24. února 2010 v 8:35 | Reagovat

Ahojky máš moc hezů blog jestly chceš tak se koukni na můj blog a napiš malí komentík promiň za reklamu

2 Katie Katie | 24. února 2010 v 15:56 | Reagovat

jé, no tak to mě mrzí, tohle tvé mini mi na sraze uniklo :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA