Challenge březen 2008

24. února 2010 v 10:21 |  SOUTĚŽE
Březnovou challenge jsem z titulu vítězky z minulého měsíce ;-) zadávala já. Vymýšlela jsem téma celý víkend, chtěla jsem, aby stránka byla upotřebitelná do alb, aby téma nebylo snadné, ale přitom dost široké, aby se chytil každý ( stejně nechytil :-( ).
Nakonec padlo na první myšlenku- KONTRASTY. Povinně se musel použit vellum ( něco jako pauzák- ale ty se pro scrapbook samozřejmě dělají i barevné i s různými potisky) a stuha. Stránku vytvořilo 15 holek, jednu lepší než druhou, tak jak už to bývá. Já jsem byla jen mimosoutěžní, přesto mě nesmírně bavila.
Vítězka ovšem může být jen jedna, i když tentokrát byla hned po dvou hodinách hlasování víc než jasná. Ale i druhá v pořadí byla jasná, mezi třetí a "bramborovou" už byl větší rozdíl. Přesto mi přišlo líto, že cenu, byť jen symbolickou a spíš pro radost, má dostat jen ta první. Tentokrát bylo v mé povinnosti i udělování cen a tak jsem udělila ceny všem třem, koupila jsem gelová razítka, první dostala celou sadu, druhé dvě poloviční ;-) a vyrobila diplomy. Pro Astarte, Pindruši a Markétu a tímto jim ještě jednou GRATULUJI!
PS.
Od této chvíle začínají všechy vyhlašovatelky Challenge tvořit pro vítězky diplomy, zavedla jsem tradici ;-) 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA