Challenge- červen 2008

25. února 2010 v 8:23 |  SOUTĚŽE
Mám plná alba a plné krabice fotek. Vždycky jsem hodně fotila. Jako dítě s foťákem za stovku, myslím, že se jmenoval Corina, byl na film 6 x 6 a mezi námi, fotky z něj byly docela dobré. Na tu dobu...Pak, už za "vdana", jsme vlastnili fotoaparát Praktica, to byla "špica".
S mužem jsme si postupně pořizovali stále lepší a lepší aparáty, ale v mezích normálních, ne žádné profesionální nádobíčko. Do digitálu se nám moc nechtělo, pořád jsme byli zastánci klasického kinofilmu a dokonce i čb fotek, které si můžeme sami vyvolat a zpracovat od A do Z. Kde jsou ty doby?
...Po obědě šly děti spát a já už tahala zvětšovák do koupelny, rozložila misky na "vál" položený přes vanu a za dvě hodiny jsem měla hromadu fotek. Malé, velké, ještě větší, výřezy, sépie, možnosti byly...a tak i fotek je! Bohužel, negativy ne, ty jsem nezachovala:-( . Každá fotka mých malých dětí je tedy vzácnost a scrapem je povyšuju ( jestli někdo nesouhlasí, má na to právo) na nezapomenutelnou památku. Některé fotky mám obzvlášť ráda, jako ty s malým, blonďatým, rozesmátým Lukáškem. A pracovat s nimi je pro mně radost a potěšení. Tahle je jedna z nich a téma červnové challenge ÚSMĚV podle mne naplnila dokonale.
Skončila jsem na úžasném druhém místě, ale i kdyby ne, tak prostě tahle stránka mě moc těší, od začátku jsem s ní byla spokojená a hned jsem si udělila vlastní pochvalu ;-) ( dle hesla: pochval se sám, nikdo jiný to za tebe neudělá)
 


Komentáře

1 Radka Radka | Web | 25. února 2010 v 8:44 | Reagovat

Prostě úžasné, dokonalé :) Osobně bych měla strach pracovat s "jedinečnými" fotkami, ale nemine mne to :)

2 Radka Radka | Web | 25. února 2010 v 9:09 | Reagovat

Tak to ti mockrát děkuji :) Rozhodně se na tebe obrátím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA