Challenge - duben 2008

24. února 2010 v 14:35 |  SOUTĚŽE
Nějak vůbec nestíhám...dáváme si spoustu úkolů a další spoustu si nakládám sama a už vůbec neuklízím pracovnu, protože pořád potřebuji mít všechno při ruce, tady vytahané ze skříní a zásuvek ( čti šuplíků):-) . Fotím s úmyslem, že to budu scrapovat a pořád ještě se mi o scrapování i zdá. Když se mi nezdá o Šrámkovi:-) ( ne básníkovi, ale jednom známém, kterého jsem neviděla asi 30 let:-)) a proč mi vlezl do snu vůbec nevím). Naobjednala jsem si zase kupu papírů a seznam albůmků, které chci vytvořit se stále prodlužuje, protože mě pořád napadají nová a nová témata :-)

Dubnová challenge zněla: na stránce musí být vystřižená fotka a knoflík. Vystřiženou fotku moje kolegyňky dlouho hledaly :-)) - jsme to my dva před Eiffelkou, ve skutečnost je "výstřih" plastický, protože podlepený samolepícími čtverečky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA