Diktát - duben 2008

24. února 2010 v 14:41 |  SOUTĚŽE
Diktát tkví v tom, že jedna z nás nadiktuje, tedy popíše, jak má stránka vypadat. Kolik je papírů, fotek a ozdob, kde je který papír, kde fotky atd. A my to musíme pochopit a správně poskládat. A samozřejmě si to zase každá nějak přizpůsobí, dozdobí nebo naopak zbaví ozdob, tak, aby se jí stránka hodila do jejího stylu i do alba.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes nám končil termín dubnového diktátu - to tvoříme stránku podle ústního zadání a jde tedy o to, jak dobře pochopíme a přetvoříme slovní popis předlohy a také o to, jak dobře nám ho zadavatelka napíše. Teď jsem se docela trápila, protože jsem vůbec nevěděla, jak do toho. Zadání se mi zdálo divné, půlkruh v obrázku mi neseděl a tak jsem chtěla diktát vzdát. Ne , že by bylo špatně popsáno, jen mně to nějak nešlo do ruky:-( Ale dnes celý den lilo, trávili jsme tedy neděli doma a ne na hřišti, takže jsme měli "válecí " den. Maturant se učil, muž relaxoval u televize a já v pracovně, v uších hudbu z CD Colours of Ostrava ( mimochodem je to skvělé a já to sjíždím celé dni) , za okny déšť a najednou se mi všechno nějak poskládalo a stránka byla na světě. Trochu jsem si ji "posvojila", i když zadání jsem pochopila dobře:-) Odeslala jsem ji tedy jako poslední, ale jsem nakonec spokojená:-)
Tohle je originál diktátu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA