Domácí úkoly- březen 2009

28. února 2010 v 13:30 |  STRÁNKY
A že jich tentokrát bylo:-)) Naštěstí jsem se pilně pustila do tvoření hned zkraje měsíce. Kdybych to odkládala na poslední chvíli, už bych si ani neškrtla, tedy nestříhla:-) Takže osud tomu chtěl...že jsem si dokonce s jednou stránkou opět vybojovala druhé místo a s další dokonce zvítězila:-)
Takže popořádku.
První na řadu přišla stránka podle sketche do časopisu Scrapmania. Na titulní stranu jsem se neprotlačila;-), ale to nevadí ani trochu. Zpracovala jsem si konečně miminčí fotky nejmladšího synka, jsou 21 let staré. Pro mě byl třetí porod zážitek. Po dvou starších synech, které mi - tak jak to bylo běžným zvykem- hned po porodu odebrali a nosili milostivě jen na kojení, mít chlapečka u sebe v pokoji, vidět jak se jeho svraštělá tvářička pomalu vyrovnává a získává tatínkovu podobu, jak se klube do krásy. Byla jsem tak pyšná:-) A jak uměl zařvat, když se prvně koupal! To ještě netušil, že z něj za pár let bude výborný plavec a bude získávat jednu cenu za druhou.
Další na řadu přišel tzv. Pindrušin balíček. Na únorovém srazíku v Havlíčkově Brodě jsme dostaly za úkol vytvořit stránku všichni ze stejného materiálu. Nesměly jsme nic přidat, nic ubrat, jen písmenka na nadpis se mohla dodat. Barvy tedy nebyly zcela podle mého gusta, ale snažila jsem se dodat stránce veselost a vtip, to, o co mi šlo. Tuhle fotku miluju a dlouho jsme se chystala ji scrapnout. Tak na ní došlo a zvítězila!!! :-))) ( ta podoba s tatínkem je víc než patrná:-)
Tahle stránka získala nejvíc ohlasů a já 1.místo :-) Děkuji.
A jsme u dalšího úkolu: byla jím Tajná výměna. Vtip tkví v tom, že jsme tvořily stránky do alb pro někoho úplně cizího. Možná to někdo nevěděl pro koho tvoří, ale já jo, natolik už se známe, že poznat svoje děti navzájem už není problém. Nicméně při vyvěšení stránek do Galerie ta, které stránka patří nevěděla, kdo ji pro ni tvořil. Bohužel, moje bývá k poznání také hned:-), takže žádné veliké tajemství to nebylo. Štěstí mi přálo a dostala jsem ke zpracování úžasnou fotku, přesně takovou, která se mi hodila k mému stylu, který ráda dělám , takže to byla prácička velmi zábavná a radostná, která mě naplňovala a těšila. Tu je- stránka pro Katii.

Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Katie Katie | 28. února 2010 v 23:25 | Reagovat

...a já jsem moc ráda, že sis mě vylosovala právě ty, stránka je úžasná!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA