Gofové album

25. února 2010 v 20:45 |  MINIALBA
Můj muž velmi pečlivě sledoval, když jsem tvořila golfové mini albumko pro kamaráda k narozeninám. Moc se mu líbilo a jednou si posteskl, že by chtěl taky golfové album. Jsem žena činu ;-) a tak jsem začala vyrábět golfový albůmek. Ráda zkouším něco nového, neotřelého, zajímavého. Někde na netu jsem viděla album udělaný ze svačinových sáčků. Já jsem si ho udělala po svém. Nakoupila jsem sáčky a vybrala kvalitní, s tkaninou uvnitř, neb jsem chtěla dovnitř sáčku dávat ještě extra stránky, které by v něm byly schované. Ale ouha. V tomhle případě zrovna kvalita nebyla to pravé. Lepší by byl býval obyčejný sáček, protože do sáčku s tkaninou stránky špatně "lezou". Ale už je to. Pozdě bycha honit...

Další stránky jsou v Galerii.

Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 ana ana | Web | 26. února 2010 v 1:29 | Reagovat

ten je krasnyyyyyyyyy a z coho je pls ten obal z niakej koze?

2 Gabreta Gabreta | 26. února 2010 v 8:44 | Reagovat

Děkuji za návštěvu. Obal je z vlnité lepenky - základ, a na něm je nalepený rámeček  z kartónu polepený papírem. Všechno je papírové :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA