Kreativní svět - říjen 2008

26. února 2010 v 16:53 |  PELE-MELE
Hele pocem, odpověděl mi na pozdrav pán z obchodu, kde nejen dělají fotky, ale prodávají i alba
a to dokonce alba scrapbooková. Chodí mi lidi a chtějí velký albumy, prej na skrepbůky.

No tak hurá, že už by se to v Klatovech rozhýbalo???

Víkendová výstava Kreativní svět asi splnila svůj účel. Takové jsem měla obavy, jak tu veřejnou exibici zvládnu a nakonec se mi to moc líbilo.

V pátek odpoledne jsem hlavně dělala stránku do alba a lidi seděli a dívali se a já jim povídala co
a jak, kde se co dá koupit, nebo jak si pomoci vlastními domácími zdroji. Občas jsem nad albem zaslechla hlasy: Jé, to jsme měli doma..., jé to by mně nenapadlo..., jé to je visačka z trika...
To mě pobavilo:-)Mezitím jsem s dětmi vyráběla přáníčka, protože paní, která je měla tvořit , onemocněla.
Napadlo mně, že bych mohla tedy zavolat největší odbornici na výrobu přáníček, kterou znám- Danču. A Danča vyslyšela moje prosby a přijela s bochníkem chleba a jako vždy s dobrou náladou ( bochník byl pro mě jako dárek- domácí, z Plzně).
Naše sobotní společné klání bylo skvělé. S Dančou je bezvadná spolupráce, vyhovuje mi její smysl pro humor a tak jsme se vesele špičkovaly, blbly a při tom pracovaly. Mezitím nás přijely navštívit kamarádky, další nadšené scrapbookářky - Lenzie, Isobelka, Pavla, Mona, Ola a Unka s rodinkou, která ale musela s dětmi, sotva nakoupila, rychle pádit do cukrárny. Holky s námi zůstaly nahoře a tak jsme ve volných chvílích povídaly o scrapbooku , ale i o všem možném jiném:-) .
U našeho stolku byl skoro pořád někdo, děti stály dokonce ve frontě na výrobu přáníčka a jednu chvíli byl lidí takový chumel, že se někomu podařilo ukrást mi i náš interní časopísek Scrapmanii. Tak alespoň vím, že se líbila a že někomu bude k užitku. Sobota uběhla jako voda a bylo pět hodin a zavíráme! S Dančou jsme si ještě zašly na kafe do kavárny na náměstí a potkaly tam Olu s kamarádkou. Udělaly jsme tak sladkou tečku za krásným dnem.
V neděli jsem naběhla včas, abych si pěkně všechno připravila a nebyla zaskočena náporem. Před desátou už stáli lidi před pokladnou a čekali na vpuštění. Rázem byl zase chumel lidí u mého stolku. Někteří se vraceli, jedna paní mi přenesla dárek a chválila, že z celé výstavy byly moje věci nejkrásnější :-), další přivedla svého manžela- víš, to je to, o čem jsem ti vyprávěla, jiná paní přitáhla kamarádku, jiná se vrátila, že jí už v sobotu došel materiál i fantazie...přišli lidé známí i neznámí, a všich se zajímali, co je to ten scrapbook, dívali se jak tvořím, vyptávali a dokonce se domáhali kurzů. Bylo to úžasné, hřejivé, báječné...a když si děti odnášely přáníčka, která jsme spolu vyrobily a měly radost, byla to pro mě radost dvojitá.
Závěr? No - ať žije SCRAPBOOK ! :-)

Děkuji za vaši návštěvu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA