Lidé v mém životě

26. února 2010 v 22:30 |  STRÁNKY
Na webových stránkách scrapbook.cz rozjela Aktijka akci Moje nej. Oslovuje svoje scrap kámošky, že by od nich chtěla, aby jí udělaly stránku o tom, co mají rády, tedy MOJE NEJ. Většinou je dělají na výměnu- já tobě, ty mně. Akce se celkem ujala a už i ostatní si nechávají dělat a dělají Moje nej. Je to pěkné, ale já se rozhodla jít jinou cestou. Dělám si sama stránky ( ve chvílích volna ;-) pro sebe o lidech o kterých chci, které znám, které mám ráda, se kterými je mi dobře, kteří nějak prošli mým životem a něco ve mně zanechali. Vím, jsou věci, které možná za čas pominou, pominou kamarádsví po písmenkách i ta skutečná, přestaneme se vídat, přestaneme se stýkat, třeba nás život semele všelijak, ale zvěčnělé vzpomínky zůstanou. Chtěla bych mít tenhle úsek života zdokumentovaný tím nejlepším a pro mě nejmilejším způsobem- scrapbookem. Takže LIDÉ V MÉM ŽIVOTĚ.
Pracuju si svým tempem a pomalu doplňuji.

první na řadu přišla Isobelka :-)

Pak mi jednou večer padl zrak na Katiino svatební oznámení, které mi stále visí na nástěnce a zvěčnila jsem si Katii.
Tahle Astartina fotka je moc pěkná ( ona mi ostatně dává samé lahůdky ;-) ) a věděla jsem, že ji nechci jen tak odbýt a že na ni musím mít tu správnou náladu. Scrapnáladu ;-)
.....to je zatím vše :-)

Děkuji za vaši návštěvu.
 


Komentáře

1 Katie Katie | 26. února 2010 v 22:54 | Reagovat

Hani, jsem moc pyšná, že jsem v tomhle tvém albu!!!

2 KETA KETA | Web | 27. února 2010 v 0:31 | Reagovat

Nedivím se Katie, je to nádhera!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA