Můj ( mladší ) bratr má 50 ( 2008 )

26. února 2010 v 20:03 |  MINIALBA
Denně se scházím ve virtuálním světě se svými stejně postiženými kamarádkami na scrapbookovém webu. Probereme všechno, od dětí až po rodiče, zájmy, práci, radosti i smutky. A tvoříme a svoje dílka si ukazujeme a rozhodně se nedá říct, že by se některá z nás doma nudila.
Přesto si vymýšlíme stále nové a nové podněty, soutěže a akce. Je to motivace, i když si myslím, že drtivá většina z nás ji nepotřebuje, protože tvoříme pro sebe, děláme stránky do svých alb a v našem zájmu je, aby nám přibývaly.
Pindruše přišla s dalším nápadem - Scrapmaratonem. Budeme každý den dělat jednu stránku s nějakou drobnou, lehkou podmínkou, kterou nám určí. Spousta z nás se do toho vrhla nadšeně :-). I já. Budu dělat album pro bratra k narozenimám ( a dělala bych ho tak jako tak, i bez maratonu) a to , že budu každý den dostávat nějakou podmínku mě bude spíš ještě nakopávat. Budu mít pod čeho se odrazit. Tak do toho jdu:-).

Všechny stránky jsou v Galerii.


Děkuji za vaši návštěvu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA