On the Road

28. února 2010 v 0:48 |  ALBA
Rozhodla jsem se udělat synkovi k 21.narozeninám ( 2009) cestovní album. Od mala jsme s ním hodně cestovali a tak bude mít souhrn všech míst, zahraničních ( těch českých by bylo na ještě tlustější album, tak snad někdy příště...) , která s námi navštívil. Miluju tyhle rekapitulace, sama nad nimi zjišťuju, kolik už jsem toho v životě viděla a zažila.
Snažím se o jednoduchý scrapbook a zjišťuji, že naplácat na papír spoustu věcí mi jde mnohem lépe. Tohle je pro mě boj :-)), ale nechci to vzdát, chci aby to bylo celkem jednotné klučičí album bez kytek a "číčarád". Tak uvidíme...Zatím jen začátek.
Trocha zábavy pro dětičky:-) Byli jsme tentokrát s kamarády, takže 5 dětí a 4 dospělí, a to dělalo dohromady spoustu legrace. Užili jsme si to. Takže kromě Paříže, kde už jsme byli v roli průvodců, i Disneyland a konečně i moříčko. Jen fotky odtud žádné nemám, asi došel film a nový se za drahé peníze nekupoval...:-( Takže fotky žádné, jen ten zážitek, jak nejstarší syn skákal do vln v nadšení , že konečně, v patnácti, vidí moře!:-)
Hory jsou naše velká láska. Ty nad Innsbruckem byly první. Tohle nejsou ty kopce, kde jsme chodili, ale fotku mám ráda i když není moc kvalitní. Vyhlídka to byla úžasná, když tam tak stojíme v němém úžasu ...

Opět Francie:-) Důležité pro nás bylo zázemí u kamarádky. Opět Paříž, první láska, nikdy nerezavějící a nikdy neokoukaná. Stále nacházíme něco nového. Tohle je výhled ze střechy obchodního domu Laffayet. Chlapeček tady vypadá zamyšleně , ale my víme, že trucoval...:-) ( za fotkou je visačka s popisem).
Druhá fotka je z Chamonix. Půjčili jsme si stan a spacáky, a vyrazili do kopců. Mont Blanc je stále snem...

Děkuji vám za vaši návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA