On the Road 2.

28. února 2010 v 0:59 |  ALBA
Dolomity! Poprvé pořádné kopce. Neměli jsme pořádnou výbavu, tak jsme jen zkusmo pověsili dítě na lano, vyfotili a šli bezpečnější cestou:-)
Hory pokračují. Další rok zase do hor. Spíme v kempu, hory kolem nás a každé ráno zažíváme ten zázrak, když vylezeme ze stanu - ostrý vzduch, ozářené vrcholy hor a ticho! Tady to je Eiger.
Zájezd do Norska byl s cestovkou a byla to paráda! Busíkem od Aquatour s lůžkovou úpravou, dva skvělí řidiči, kteří nám i vařili- dodnes na to rádi vzpomínáme. ( za fotkou od ledovce je ještě jedna fotečka z Lofot, která se mi tak líbí, že jsem ji nemohla nepřidat)


Tady ve Francii nám vykradli auto - největší újma byla ty vyfocené filmy v tašce. Takže část fotek bohužel není:-( Collioure je nádherné městečko a vůbec...zbytek dovolené byl naprosto skvělý:-)
Vrchol jsme nezdolali:-)) Ale počasí nám přálo a všechny tůry kolem Matterhornu byly úchvatné.
Malta byl náhlý popud, ale nelitujeme. "Zálet" s Fischerem neměl chybu! Projezdili jsme ostrov místními autobusy i půjčeným autíčkem. Malta je mystická, kouzelná, zlatá. A moře...tak průzračné...Ještě bych se tam chtěla vrátit.

Děkuji vám za vaši návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA