Překvapení - březen 2008

24. února 2010 v 9:51 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
V březnu roku 2008 jsem už 5 měsíců členkou scrapbookové komunity, už si připadám zaběhnutá, orientuju se v přezdívkách, znám rodiny holek z fotek, vím kde kdo bydlí a co dělá.
Ale hlavně, pořád se nepřestávám obdivovat Roberte a její chuti nás, české holky, něco učit, dávat nám podněty nejen tvořivé, ale i soutěžní. To Roberte nám předložila CHALLENGE, SWAP, TAJNÝ SCRAPLIFT, protože Roberte žije v trochu jiném scrapbookovém světě. Francouzky jsou přece jen o pár let dál než my, které teprve stojíme kousek za startovní čarou, teprve se rozbíháme a máme co dělat abychom dohnaly ty, které jsou daleko před námi.
I když už pětiměsíční scrapařka :-), přesto nováček.
Napadlo mě, že by bylo fajn nějak Roberte poděkovat za všechnu starost o nás.
A nápad zněl: uděláme pro Roberte album. Album o nás, o českých scrapařkách, které ona zná taky jen podle přezdívek a jen z webových stránek, některé možná z fotek, ale na stránkách jsou spíš děti, než jejich maminky:-).
Vysílám po síti výzvu a ta se ujala. Kdo se zapojil, tvořil jednu stránečku o sobě a druhou o místě, kde žije. Takže to bude nejen album o nás, ale i album o mnohých místech České republiky, které Roberte třeba ani nezná.
Myslela jsem, že hotové album předám mojí kamarádce, která přijíždí pokaždé v dubnu z Francie do Čech na návštěvu a ta ho pak z Francie Roberte pošle poštou.
Mezitím došla spousta krásných stránek, Markéta vyrobila desky a já doma všechny stránky dala do obalů a zkompletovala album. Připsala jsem ještě věnovací dopis a Lenka nazdobila dopis i úvodní stranu alba . Zabalila jsem a....

...pojala bláznivý nápad, že bychom si mohli udělat velikonoční výlet do Francie, za Roberte a dárek předat osobně:-) Můj muž je úžasný a skutečně mě neposlal do háje, ale jeli jsme do Francie. Lenku jsme přivzali na výlet s sebou a tím jsme potěšili i ji a splnili jí sen. To mi připadá ještě úžasnější:-)
A výlet ??? No prostě báječný :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 24. února 2010 v 10:00 | Reagovat

takové akce jsou ty nejhezčí. krásně se na ně vzpomíná. nikdy nevyblednou!!!

2 isobelka isobelka | 24. února 2010 v 10:16 | Reagovat

Jo jo...na to si pamatuji...tiše jsem záviděla. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA