První vánoční přáníčka ( 2007 )

24. února 2010 v 8:26 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Scrapování mě zcela pohltilo a výroba přáníček nadchla, protože jsou malého formátu a dá se při jejich výrobě využít i každý zbytek hezkého papíru ( i vánočního balicího), látek, stužek, krajek, drobné knoflíčky a ozdůbky, atd. Základem je tužší podkladový papír a jakási představa. Já dělám přáníčka pro konkrétní lidi, takže jsou hodně osobní, neboť jsou i malým dárkem. S mnoha těmi lidmi se málo vidím a tak používám do přání i fotky, pro vzpomínku. Snažím se je dělat tak, aby z nic bylo cítit, že si toho človíčka vážím, mám ho ráda a znám jeho zájmy, znám jeho oblíbenou barvu i téma, které ho baví. Aby moje přáníčka přinesla to co mají: ta nejupřímější přání všeho dobrého.
To je přáníčko pro golfové přátele. Podkladem je oboustranně potištěná čtvrtka a balicí papír z Ikea. A zbytečky....
Modré přání je hodně osobní, pro milou přítelkyni. Je zároveň dárkem a celoživotním přáním, nejen pro jeden rok. Modrá barva je klidná, mírná, hluboká a přátelská, jako moje kamarádka.

Červené přání je možná ještě osobnější, s pohnutějším příběhem za ním...S kamarádkou si již roky posíláme medvídky pro radost a potěšení v jakékoliv podobě. Jsou pro nás symbolem přátelství a vzpomínek, medvědi zahánějí smutek a špatné chvíle... Proto je přání medvídkové. Někteří medvědi jsou vystříhaní a nalepení na kousek vysoké vlnité lepenky,aby byli plastičtí.
Další červené přání je pro přátele - sběratele cukrů. Nechtěla jsem tam však "nacpat" cukry, protože vím, že mají i jiné zájmy, například tvořivost:-) Takže jen tajný balíček s fotkou. Dlouho jsme se neviděli a asi dlouho neuvidíme, tak aby nezapomněli:-))

Přání pro přátele, velmi vzdálené a vážené. Přání je také decentní, jen ze zbytečků různých potištěnýh čtvrtek a opět balicího papíru. Z roztrženého papíru kouká fotka nás dvou, trochu legrace, která přátelům rozhodně nechybí. Moc na ně myslím.


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA