Scrapbooková středa

28. února 2010 v 22:21 |  KURZY A SETKÁNÍ
S naší malou úzkou skupinkou scrapařek z Klatov jsme si na minulé schůzce v hospůdce domluvily, že se budeme scházet pravidelně a pravidelně tvořit. Jako den schůzky jsme zvolily první středu v měsíci. Pro nás sklerotiky výborný nápad, neb v Kt se první středu v měsíci přesně v poledne rozezní sirény jako zkouška jejich funkčnosti. Pro nás znamení - ejhle středa, večer se sejdu se srapařkami :-) A taky že jo, všechny jsme se shodly, že když jsme slyšely polední sirénu, vzpomněly jsme si s pobavením :-)
Tentokrát jsem si pro holky připravila ukázku embossování, aby viděly, že to fakt není nic složitého a efekt je větší, než se zdá. Sama vím, jak jsem se bála do embossingu pustit, že je to složité a moc práce. Ne není! Takže jsme embossovaly a pak "čtverečkovaly", tedy pobavily se o inchies, různě zdobených čtverečcích k všelijakému použití - na stránky, na přáníčka, na obrázky. A pak se pustily do práce na stránce se čtverečky. Příště bude výstava hotových stránek! Začátek vypadal moc dobře, holky jsou šikulky a mám z nich velkou radost.

Děkuji za vši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 28. února 2010 v 23:01 | Reagovat

A nejlepší na tom je, že já to kdysi četla a od té doby, když v UL znějí sirény si vzpomenu také. :-D  Jenom škoda, že to mám tak z ruky, hned bych přijela také.... něčemu se přiučit. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA