Scrapbookové nákupy v Paříži

28. února 2010 v 0:32 |  PELE-MELE
Povánoční návštěva Paříže se nemohla obejít bez návštěvy scrapbookového obchodu. Vyjma toho obecně výtvarného v Besancon jsem ještě nic tak velkého a úchvatného neviděla. Běhala jsem od regálu k regálu a nevěděla co dřív, oči navrch hlavy, samým vzrušením vyschlo v ústech, v hlavě kalkulačku a střídavě jsem plnila košík vším " tohle nutně potřebuju " a zase vyprazdňovala "tohle není životně nutné". Stejně to byl pěkný vánoční dárek ! Díky, Ježíšku :-)

Scrapbookový obchod LE TEMPLE DU SCRAP dostal bratříčka, takže ve městě nad Seinou už jsou dva. ( www.letempleduscrap.com )
Jeden je v ulici Ernest Cresson ( metro:Denfert Rochereau) a druhý - Home decor et carterie -
v ulici Mesnil ( metro:Victor Hugo). Další stejný obchod se nachází v Lyonu na Route de Genas. To jen, kdybys tam měla cestu:-) Jinak obchod je samozřejmě i internetový!
Sám obchod byl opravdu zážitek, věcí až oči přecházely, klid, spousta neomezeného času a nikdo, kdo by naléhal co s přeješ a stál ti za patami. I mému manželovi se tam líbilo :-) A co víc, včera jsem zkoukla nějaké web obchody i v Německu a zjistila, že v Paříži bylo dokonce levněji!

Děkuji vám za vaši návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA