Scrapbookové vánoce 2008

27. února 2010 v 0:00
Scrapbookové Vánoce vymyslela Píďalka. Kdo se chtěl zapojit , přihlásil se a pak každé z nás byla vylosována jedna kamarádka, pro kterou měla vyrobit vánoční přáníčko a dáreček. Napřed se mi to nezdálo - přece si chci dělat a posílat dárečky těm, kterým chci a ne někomu "vylosovanému", ale postupem doby se mi ten nápad zalíbil. Udělám si dárečky pro koho chci a navíc ještě vyrobím dárek pro někoho, koho třeba vůbec neznám a udělám mu radost. Zasnažit se, aby to byl dáreček nejlepší z nejlepších, strefit se do vkusu, zístkat informace, abych věděla, co se dotyčné líbí...Šla jsem do toho. Měla jsem veliké štěstí, neb mi byla "losem určena" Helča z Ameriky, kterou vůbec neznám, sotva z pár písmenek na webu. To byla výzva.
Prohlédla jsem všechny Helčiny stránky, abych ji trochu víc "poznala" a napsala Šárce o informace a posléze o fotky - vymyslela jsem mini albůmek s fotkami Helčiných českých kamarádek.
Na tvoření dárečku jsem se velmi těšila a moc mě bavil. S největší péčí jsem ho vyrobila, zabalila a poslala s předstihem za moře, do země scrapbooku zaslíbené :-) a netrpělivě čekala, jestli se cestou někde nezatoulá a dorazí k Helče včas. Odezva byla dojemná...a to byl zase pro mě dárek největší.
Jako já jsem chystala dárečky dalším mým scrapbookovým kamarádkám, přicházela přáníčka a dárečky i ke mně. Od kamarádek, které znám, se kterými jsem se už několikrát viděla, ale i od kamarádek, se kterými jsem se ještě nikdy nesešla a známe se jen z netu. Přesto - tolik radosti, tolik milých překvapení, že jsem si říkala: jak jsem si to zasloužila?

Cítila jsem se letos u stromečku opravdu jako malé dítě - překvapená, nadšená a rozzářená:-) DĚKUJI!
Moje galerie došlých scrap přáníček.
Scrap dárečky

Můj dárek pro Helču - mini albůmek z čajových sáčků s jejími fotkami a fotkami českých přítelkyň.
Pro Lenušku jsem dělala dárek jako první. Málo se teď vidíme, ale o to víc na ni myslím a držím jí palce, aby se jí dařilo.

Děkuji za vaši návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA