Scrapzávislácké kartičky - červen 2008

25. února 2010 v 22:00 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Kartičky- visačky, vymyslela Aktijka. Tedy ona s nimi kdysi přišla Klára, která žije v Anglii, a tam si je scrapařky mezi sebou vyměňují jako jakési vizitky. Nám se ten nápad zalíbil a Aktijka, děvče aktivní a obětavé, poslala po síti výzvu a vše si vzala za úkol. Přihlášené vyráběly kartičky a zasílaly je Aktijce a ta je pak distribuovala těm, které se do akce zapojily. V tomto prvním kole nás bylo jen jedenáct, takže jsme do konce prázdnin vyráběly každá po deseti kartičkách.
V průběhu doby pak následovala další kola a další výměny. Já už si teď měním jen soukromě, neb se taky přihlásily do akce holky, které byly sotva pár týdnů v kolektivu scrapařek a pak zase zrovna tak rychle zmizely. Vlastně se jen mihly. Úplně neznámé. Nechce se mi dělat kartičku pro někoho, koho ani neznám, kdo se jen mihne a pak je zase pryč. Teď už vím, že další scrapařky, které přišly, se kterými jsem se seznámila na webu i na srazu, za to stojí, že bych měla kartičku od nich ráda a ráda jim jí věnuju.
 


Komentáře

1 Katie Katie | 26. února 2010 v 8:15 | Reagovat

obdivuju tě, že dokážeš udělat pro každého jinou kartičku a všechny jsou nádherné!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA