Tajný scraplift

24. února 2010 v 15:04 |  TROCHA TEORIE
LIFT znamená, že se nějaká stránka kopíruje. Použije se jako předloha a podle ní se tvoří vlastní stránka. Může se "liftnout" do puntíku a nebo je jen inspirací a návodem a na konci už stránka skoro podobná předloze není :-)
TAJNÝ SCRAPLIFT nám vymyslela už konce roku 2007 Roberte.
Je to taková scrapbooková tichá pošta. Žádná neví, co tvořily ty před ní, zná jen ten jeden obrázek, který mu pošle předešlá účastnice. Aby nás nebylo mnoho, rozdělíme se na dvě skupiny. První ve skupině dostane od Roberte stránku, kopii originálu. Byla jsem druhá v pořadí. Na mně tedy bylo obrázek překopírovat, ale tak, aby to byl můj obrázek, vnést do něj svoje prvky, svůj styl, i svoje změny, aby předloha byla zachována. Ale aby na konci "tiché pošty" nebyly z jablka pecky z třešní:-)) I když i to prý je cílem, v rámci legrace. Já jsem v tiché poště nikdy slova nekomolila úmyslně, takže ani teď obrázek:-)) Abych nic nezkazila, držela jsem se zadání zuby nehty, možná až moc.

Originál stránky:
První kopie od Roberte:
Kopie moje, druhá v pořadí.
Kopie od Dianky, která byla na řadě poslední. Před ní bylo ještě 7 dalších. Diančin výsledek se mi moc líbí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA