Vstup do scrapbookového světa

24. února 2010 v 8:25 |  TROCHA TEORIE
Ano, teorii již znám, lecjaké stránky už jsem si prohlédla, inspiraci načerpala a při chuti a elánu jsem se pustila do vánočních přáníček. Odhodlána, že tentokrát je pořídím vlastnoručně a bude jich hodně. Pracuji v pokoji, kterým je naším obývákem, ložnicí a zároveň i pracovnou. Mám jeden pracovní stolek a jednu poličku. Všechen materiál skladuji v krabici od kozaček a krabičce od bonboniéry. Každý večer vyndám krabici, televize běží a já zády k ní udělám jedno, dvě, tři přáníčka. Práce mi jde hezky od ruky, mám radost.

Pořád chodím na internet a pořád dávám do vyhledávače slovo SCRAPBOOK a pořád objevuji. Jednoho dne blog, kde se sice slovo scrapbook vyskytlo, ale blog byl úplně o něčem jiném. Začetla jsem se. Ta dívka, která by mohla být mojí dcerou, mi byla tak sympatická. Hltala jsem její články, s mnoha se ztotožňovala a to natolik, že jsem jí napsala komentář. A najednou jsem zjistila, že ona dívka má i blog, zabývající se scrapbookem! Začaly jsme si dopisovat. Poslala mi odkaz i na svoji galerii na stránkách, které již znám. Já jí zase posílala ukázky přáníček, která tvořím. Hecovala mě. Proč je nevystavíš? Proč se nepochlubíš? Proč je neukážeš a neinspiruješ další?....Já??? Začátečník, outsider, zatím nemaje čím se chlubit mezi takovými kapacitami jako jsou některá děvčata.

Ale nakonec mě přesvědčila. Nesměle vkládám první přáníčka. Jsem vřele přijata do scrapbookové komunity a dmu se radostí.

Děkuji za vaši návštěvu.

 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 24. února 2010 v 8:28 | Reagovat

Protože tě znám, i tvé zázemí, tvoje současné vybavení..., je nesmírně zajímavé číst, jak jsi začínala a co víc...jak jsi se cítila. ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA