Výměna stránek - květen 2008

24. února 2010 v 13:40 |  STRÁNKY
Pindruše je živel, nezmar, človíček, který se opravdu nenudí. Pořád nám vymýšlí nějaké aktivity, abychom se nenudily ani my. Nuda, co to je? To slovo neznám už padesát let! Nevím kam dřív skočit :-)) a do toho si Pindruše přeje mít od nás stránky do svého svatebního alba ( no taková čest se nedá odmítnout ) a vzápětí nám nabízí další činnost- udělej stránku pro někoho a on udělá stránku pro tebe. Takže se dvojice, které o sebe mají zájem:-) domluví, vymění si fotky a každý jeden udělá stránku pro toho druhého. Je to docela zajímavé, jiné, je to výzva a také velká zodpovědnost, udělat stránku tak krásnou, dokonalou, úžasnou, skvělou..., aby se tomu druhému líbila a měl opravdu chuť si ji dát do svého alba.
Pindrušiny svatební ještě nemohu předvádět, ale výměna mezi mnou a Astarte už proběhla. Já jsem si přála zpracovat fotky Dominika jako FOTOGRAFA, Astarte si přála nascrapovat její krásnou něžnou fotku s motýlem a rukama.
Vůbec to nebylo snadné, opravdu jsem cítila velkou zodpovědnost a snažila jsem se ze všech sil. Přesto s velikou radostí a potěšením. A jak to dopadlo?
Tady je moje stránka pro Astarte.
A tady Astartina stránka pro mne.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA