Březen 2010

Celoroční týmová soutěž 2010

2. března 2010 v 13:59 SOUTĚŽE
Akci vymyslela nezmar Katie. Já vím, inspirovala se taky někde ve světě, ale co nevím, kde na to všechno s třemi dětmi bere čas:-O. Vymýšlet nám akce a ještě je řídit. Teď si na sebe upletla bič na celý rok.
O akci jsme věděly už v prosinci a na nás bylo se rozhodnout, jestli do toho půjdeme. Prvotní záměr byl, aby nás soutěž motivovala k větší činnosti. Jediným omezením, tedy spíš bych řekla, že je to takovým návodem, je podmínka, kterou určuje vždy jeden tým a ty se střídají po týdnech. Podmínky jsou jednoduché a na to udělat jednu stránku s podmínkou je celý týden. Žádný problém.
Týmová soutěž je o týmech. Týmy byly vylosovány z nás, které jsme se přihlásily. Když jsem někde v týmu, snažím se pro tým pracovat. Motivaci k větší činnosti nepotřebuju, mám tolik práce, že bych mohla mít CTS dvě souběžně. Teď mě to jen kvůli soutěži tedy donutilo neotálet a pustit se do toho. Naplánovala jsem si tak na leden konečně album z dovolené a ještě jsem musela rychle udělat mamce kalendář. Nevadí mi den co den, večer co večer usedat ke scrapování, je to činnost, kterou miluju. A čas si najdu vždy. A když ne, je to jen výmluva.
Udělat jednu stránku s podmínkou, a získat tak bonusové body pro tým - to je prostě něco, co musím. Chci a musím. Jsem v týmu a věděla jsem do čeho jdu.
Za leden jsem opravdu zvládla udělat si album z dovolené a tým získal spousty bodů. Až se to některým nezdálo...:-): Ale já žádnou stránku neošidila, jsou to moje stránky a nebudu si přece dělat ošizené.
Je to skvělé, mám svoje dovolenkové album, mamce jsem udělala kalendář a jedeme dál...Dokonce jako tým po prvním měsíci vítězíme. Také však po prvním měsíci nastaly nějaké rozruchy a rozkoly kvůli bodům a bodování, co je spravedlivé a co méně...někomu se nezdá to, někomu ono. Trochu mě to otrávilo. Trochu mně to zkazilo radost. Nějak jsem přestala chápat...Asi jsem ještě naivní a důvěřivá a představuju si, že každý je otevřený, upřímný, přející a laskavý. Ale radost ze své práce mi nikdo nezkazil, tu mám stále :-)
Celý kalendář je v Galerii.

Děkuji vám za vaši návštěvu :-)


Předvánoční kurzík

2. března 2010 v 11:45 KURZY A SETKÁNÍ
Scházíme se jako obvykle ve středu, i v tu předvánoční. Tentokrát slavnostněji - máme občerstvení, dárečky i soutěž o nejhezčí přáníčko. Tvoříme a večer pak završíme v kavárně ... od rozsvíceného stromečku odcházíme v 1 hodinu, tak báječně nám čas utekl.
Iva se pochlubila svým prvním scrapbookovým albumem a my jsme jen žasly:-O
a pak přišly na řadu dárky :-)
...a soutěž o nejhezčí přáníčko. Vítězka si vybrala to, které se jí líbilo nejvíc:-)
Děkuji za vaši návštěvu :-)

Dárky, dárky, dárečky - 2

2. března 2010 v 11:07 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Letošní mojí vylosovanou obdarovanou byla Hanule. Vůbec ji neznám a tak jse ani nevěděla, co se jí líbí, co má ráda. Opět jsem prohlédla její stránky a řekla si, že krabička na maličkosti by se jí snad mohla líbit. A když už jsem dělala jednu krabičku, udělala jsem i další, a další...a k nim zásobníky na tužky a měla najednou dárky pro všechny moje milé kamarádky. Pro Ketu, pro Roberte, pro Lenku...


Inspiraci jsem čerpala ve francouzských časopisech ( Moments Scrap/booking/ )

Děkuji za vaši návštěvu :-)

Dárky, dárky, dárečky

2. března 2010 v 10:49 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Listopad byl měsícem nabitým scrapbookovou činností. Hlavně mě to nesmírně bavilo a nebyl to mus. Dělala jsem dárky s láskou a radostí.
Tyhle prkýnečka jsem si koupila v létě v Berouně a hned jak jsem je viděla, napadlo mě, že je musím nazdobit. Na prťavý dáreček jako dělané, že ? :-)
Děkuji za vaši návštěvu :-)

Listopadový kurzík

2. března 2010 v 1:33 KURZY A SETKÁNÍ
Kurzíky v Klatovech pokračují pravidelně každou první středu v měsíci. Mám to, o čem jsem snila :-) - partu lidiček, se kterou tvoříme a užíváme si scrapbook dosyta. Pokaždé si připravím něco, nějakou novou techniku, fintu, vychytávku, něco co chci děvčata naučit, co jim chci předat. Dělám sï přípravy jako do školy. Každé pondělí už si všechno nachystám, abych ve středu šla připravena a na nic nezapomněla. Teď jsme též pochopitelně dělaly přáníčka a to technikou embossování a dodělávaly mini albůmek.
Kurzíček v obrazech :
protože bych pořád jen psala, jak mě naše setkání těší, jak mám radost z tvoření mých "oveček", jak jsou šikovné a snaživé, jak už teď dělají moc pěkné věci, jen mají stále obavu se chlubit :-))
A příště...příště bude i vánoční besídka a dárečky ( ale to ještě neví ;-) ) a taky jsem vyhlásila soutěž o ceny:-). Takže už dnes se velmi těším.


Doufám, že mě Terezka neukamenuje, když jsem tady ukázala její albůmek- krásný!- a navíc, Terezce je 14 let!Děkuji za vaši návštěvu :-)

Scrapmaraton 2009

2. března 2010 v 1:10 STRÁNKY
Scrapbookový maraton "běžíme " letos už podruhé. Je to docela fofr. Každý den musíme vytvořit stránku s nějakou, dopředu danou podmínkou. Podmínka bývá jednoduchá, tak, aby se každému hodila a nemusel s ní nijak extrémně zápasit. Takže jsme se pustily do vánočních dárků i starých restů. Děláme alba z dovolené, mini alba jako dárečky, kalendáře, velké stránky. Já jsem se vrhla do svatebního alba pro "mladé", do mini albůmku pro babičku, pro kamarádky, do přáníček i do kalendáře. Je to náročné, ale práce jde pěkně kupředu a každý den se spokojeně kochám , když vidím za sebou kus práce. A až se Ježíšek zeptá...:-)

Jeden kalendář je hotov.

Děkuji za vaši návštěvu :-)

Miláčci pro babičku

2. března 2010 v 1:03 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Albůmek pro prababičku, aby se mohla chlubit se svými pravnuky třeba až půjde s "holkama" na oběd ;-)
Albůmek je velký 10 x 10 cm a odkaz na tiskárnu, kde je vyrábí ( a i jiné tvary) je zde: http://www.orso.cz/scrap.html


Děkuji za vaši návštěvu :-)

Vánoční dárky

2. března 2010 v 0:50 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
A samozřejmě je i nejvyšší čas pustit se do výroby vánočních dárečků. Mám toho moc...albůmek pro babi, albůmky pro holky, dárečky kamarádkám, a opět, jako vloni, vyrábíme scrap dárek pro vylosovanou kolegyňku. Takže: naostřit nůžky a jdem na to.

Děkuji za vaši návštěvu:-)

Vánoční přáníčka

2. března 2010 v 0:35 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
V listopadu je na přáníčka už nejvyšší čas :-) ( i když to tady teď přesunuju a je březen :-) )
Děkuji za vaši návštěvu :-)

Ztracená

2. března 2010 v 0:18 STRÁNKY
I tahle stránka se mi tak nějak zatoulala. Upotřebila jsem na ní techniku razítkování, kterou jsem objevila na youtube. Tam ukazovali razítkování přes šablonu ( srdce), ale šablonou může být jakýkoliv tvar - takže i obdélníky fotek. Razítkování je velmi působivé, je to tak říkajíc - za málo peněz hodně muziky. Jde jen to, v tomhle případě, si nakreslit, kde přesně budou fotky, nakreslit si jejich obrysy na podkladovou čtvrtku a razítkovat okolo. Vezmete razítka co máte doma, různé struktury, krůcánky, nápisy, notové osnovy, větvičky, lístky...prostě co vypadá hezky ve velké ploše.
Takhle jsem si doupravila razítkovaným srdcem již stávající scrapbookový papír.

Děkuji za vaši návštěvu:-)

Vítězná

2. března 2010 v 0:00 STRÁNKY
Tahle stránka mi tady v těch přesunech úplně unikla, byla to vítězná z červnové challenge. Téma bylo Můj muž a měly jsme vytvořit čistě mužskou stránku.
Podkladový papír ( Reyher) už takový byl, dále je tam kus balícího papíru, list ze sešitu a kus černého papíru z nějakého vzorníku na papíry. Použít skutečné filmové pásy mi poradil můj syn :-) Písmenka jsou orazítkovaná, vystřižená ručně a podlepená černou čtvrtkou. Takže docela málonákladová stránka:-)

Děkuji za vaši návštěvu :-)

Challenge - listopad 2009

1. března 2010 v 23:49 SOUTĚŽE
Challenge vyhlašovala Astarte a na stránce mělo být, kromě jedné hlavní fotky, i několik (nejméně dva a ve velikosti 4 x 4cm), detailů.
Stránka je inspirována mojí oblíbenou francouzskou scrapařkou Elodii - iggydodie.
Děkuji za vaši návštěvu :-)

Dárek prababičce

1. března 2010 v 8:19 PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Moje maminka si posteskla, že nemá ani fotky svých pravnuků, aby se s nimi mohla pochlubit. Neb v plánu je albůmek, který ovšem donese až Ježíšek ;-), vyrobila jsem jí zatím jen takový závěsný obrázek, aby se mohla kochat doma.
Děkuji za vaši návštěvu :-)
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA