Celoroční týmová soutěž 2010

2. března 2010 v 13:59 |  SOUTĚŽE
Akci vymyslela nezmar Katie. Já vím, inspirovala se taky někde ve světě, ale co nevím, kde na to všechno s třemi dětmi bere čas:-O. Vymýšlet nám akce a ještě je řídit. Teď si na sebe upletla bič na celý rok.
O akci jsme věděly už v prosinci a na nás bylo se rozhodnout, jestli do toho půjdeme. Prvotní záměr byl, aby nás soutěž motivovala k větší činnosti. Jediným omezením, tedy spíš bych řekla, že je to takovým návodem, je podmínka, kterou určuje vždy jeden tým a ty se střídají po týdnech. Podmínky jsou jednoduché a na to udělat jednu stránku s podmínkou je celý týden. Žádný problém.
Týmová soutěž je o týmech. Týmy byly vylosovány z nás, které jsme se přihlásily. Když jsem někde v týmu, snažím se pro tým pracovat. Motivaci k větší činnosti nepotřebuju, mám tolik práce, že bych mohla mít CTS dvě souběžně. Teď mě to jen kvůli soutěži tedy donutilo neotálet a pustit se do toho. Naplánovala jsem si tak na leden konečně album z dovolené a ještě jsem musela rychle udělat mamce kalendář. Nevadí mi den co den, večer co večer usedat ke scrapování, je to činnost, kterou miluju. A čas si najdu vždy. A když ne, je to jen výmluva.
Udělat jednu stránku s podmínkou, a získat tak bonusové body pro tým - to je prostě něco, co musím. Chci a musím. Jsem v týmu a věděla jsem do čeho jdu.
Za leden jsem opravdu zvládla udělat si album z dovolené a tým získal spousty bodů. Až se to některým nezdálo...:-): Ale já žádnou stránku neošidila, jsou to moje stránky a nebudu si přece dělat ošizené.
Je to skvělé, mám svoje dovolenkové album, mamce jsem udělala kalendář a jedeme dál...Dokonce jako tým po prvním měsíci vítězíme. Také však po prvním měsíci nastaly nějaké rozruchy a rozkoly kvůli bodům a bodování, co je spravedlivé a co méně...někomu se nezdá to, někomu ono. Trochu mě to otrávilo. Trochu mně to zkazilo radost. Nějak jsem přestala chápat...Asi jsem ještě naivní a důvěřivá a představuju si, že každý je otevřený, upřímný, přející a laskavý. Ale radost ze své práce mi nikdo nezkazil, tu mám stále :-)
Celý kalendář je v Galerii.

Děkuji vám za vaši návštěvu :-)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA