Listopadový kurzík

2. března 2010 v 1:33 |  KURZY A SETKÁNÍ
Kurzíky v Klatovech pokračují pravidelně každou první středu v měsíci. Mám to, o čem jsem snila :-) - partu lidiček, se kterou tvoříme a užíváme si scrapbook dosyta. Pokaždé si připravím něco, nějakou novou techniku, fintu, vychytávku, něco co chci děvčata naučit, co jim chci předat. Dělám sï přípravy jako do školy. Každé pondělí už si všechno nachystám, abych ve středu šla připravena a na nic nezapomněla. Teď jsme též pochopitelně dělaly přáníčka a to technikou embossování a dodělávaly mini albůmek.
Kurzíček v obrazech :
protože bych pořád jen psala, jak mě naše setkání těší, jak mám radost z tvoření mých "oveček", jak jsou šikovné a snaživé, jak už teď dělají moc pěkné věci, jen mají stále obavu se chlubit :-))
A příště...příště bude i vánoční besídka a dárečky ( ale to ještě neví ;-) ) a taky jsem vyhlásila soutěž o ceny:-). Takže už dnes se velmi těším.


Doufám, že mě Terezka neukamenuje, když jsem tady ukázala její albůmek- krásný!- a navíc, Terezce je 14 let!Děkuji za vaši návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA