Sketch - únor 2010

2. března 2010 v 23:00 |  STRÁNKY
Nevím, kam na sketche Katie chodí, já jich mám uloženo velmi málo. Dosud jsem si u sketchů připadala jako otrok, dělala jsem jak bylo zadáno. To mám z toho, že jsem tak zvyklá plnit povinnosti do puntíku :-). U stránek, které se mi líbí je to už jiné. I když na hotovou stránku koukám, stejně mi vyleze něco úplně jiného, takže si vlastně ve výsledku ani není podobná. Naopak se mi stalo to, že mi Isobelka ukazovala stránku a říkala: tos dělala podle téhle, že jo, taky ji mám uloženou. A skoro nevěřila, že ne, že jsem se jenom nezávisle strefila do hlavních rysů stránky.
Teď už mě i práce podle sketche baví, už jsem přišla na to, že i tady mám volnost a můžu si ji přeonačit docela jinak. Třeba takhle .
Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 3. března 2010 v 12:37 | Reagovat

tahle stránka je pro mě jedna z tvých nejhezčích stránek. má nádhernou atmosféru, skvělou kompozici, perfektně vybrané detaily a šití je jen třešnička na dortu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA