Únorová scrapschůzka

2. března 2010 v 23:20 |  KURZY A SETKÁNÍ
Hlavní a nejdůležitější je to, že se scházíme. I když pořád si připravuju něco nového, co bych děvčata mohla naučit. Jsou moc šikovná a v mnohém už mě dávno předčila. A tak je to správně, dobrá učitelka musí umět vychovat výborné žáky :-)
Na únorovou schůzku jsem si připravila výrobu dárku, který se hodí. Stahujeme si z počítače filmy i hudbu na CD, na CD si vypalujeme fotky a sem tam chceme i takové filmy, muziku nebo fotky někomu darovat. Jen tak v papírovém sáčku?
Naučily jsme se udělat si obal na CD. A sama jsem nečekala, že to bude mít takový ohlas. A až přiště děvčata přinesou svoje výtvory dodělané ( taky dostala domácí úkol :-) ) , vyfotím. Zatím tedy jen tu moji předlohu.
Obal je vyroben ze čtvrtky ( Fabriano 220g ), dovnitř je vlepená kapsa na CD. Zapíná se na kulatý suchý zip. Je samolepící a drží! Zdobené je razítkováním a embossováním.

Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 3. března 2010 v 12:36 | Reagovat

skvělý nápad!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA