Podmínka a další dílek abecedy

26. května 2010 v 9:55 |  Matýskova abeceda
Podmínkou minulého týdne byl dopravní prostředek. Myslím, že bych dopravní prostředek využila na kdejaké stránce, ale tak vtipná jako jedna z nás bych asi být nedovedla, zamontovat lokomotivu do květin ;-). Takže jsem sáhla k obligátnímu kolo, takovou fotku má asi ve svém archivu každý a tak to bylo velice snadné. Prostě kolo...
kolo
Bílá podkladová čtvrtka je potištěná básničkou o kole, zelený papír je z dárkové taštičky a hnědá visačka z nějakého oblečení. Konečně jsem využila i razítko kola, tolik se mi líbilo a použila jsem ho zatím jen jednou :-( . Kolečka jsou otisky umělohmotné krabičky od nějaké omáčky a ta malá jsou dělaná papírovou "špulkou" z nití. Mám ráda takové levné stránky dokazující, že ani scrapbook nemusí být drahý koníček!
A co až přijde na řadu květnová challenge, kde je přímo podmínkou nepoužívání scrapbookových materiálů!  Už mám stránky dvě, obě za pár haléřů:-))
*******************************************
Děkuji za Vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Pavla Pavla | 26. května 2010 v 14:22 | Reagovat

parádní stránka... kolo je u nás teď také aktuální, takže ji ukládám mezi oblíbené ... ;-) a Matýskovi přeju hodně kilometrů bez silniční vyrážky ...

2 isobelka isobelka | Web | 26. května 2010 v 19:37 | Reagovat

Nádhera...a za pár korun..super. Už se moc těším na tyto challengové stránky, sama mám zatím nápad, který budu realitovat až o víkendu.

3 Katie Katie | 28. května 2010 v 7:59 | Reagovat

úžasná stránka, vždy obdivuji, kolik máš nápadů a jaké věcičky dokážeš do stránky zakomponovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA