Bludičkovská podmínka pro tento týden

8. června 2010 v 18:37 |  STRÁNKY
Bylo by mi hanba, kdybych nesplnila podmínku jen proto, že jsem lenivá a nebo "nemám čas", protože si myslím, že prostě když chci, tak ten čas najdu. I kdybych neměla spát nebo se rozkrájet. To ale neodsuzuju nikoho, kdo to má jinak a když vidí, že nestíhá, tak to prostě pustí. Jsou různé objektivní důvody... práce, škola, nemoc, děti ... beru i tu lenost ;-). Nevadí mi to, neodsuzuju, nezlobím se. Já to ale cítím takhle, a jak říká můj syn, je to můj boj :-)
A zvláště, když je to podmínka našeho týmu, tak ji musím dát...
Tentokrát už to taky vypadalo nahnutě. Pořád jsem neměla nápad, pak zase volnou chvíli, pak se mi fakt nechtělo nic....a najednou už byl víkend, ten je hektický a bez scrapu a  plný jiných činností. V pondělí jsem měla hlídací den a to i přes noc, takže jednak opravdu  není čas na nic než na dítě a činnosti s ním a když usnul a mohla bych scrapovat, tak jsem odpadla... Ale v hlavě nápad! A pořád jsem měla ještě vidinu  volného úterního odpoledne :-) 
Dnes ráno jsem odvedla vnoučka do školky a šla na reflexku kvůli bolavým zádům a doplazila se domů v tom vedru až po poledni...K podmínce jsem se dostala ve tři. Dávám si limit do pěti, abych stačila stránku vyfotit za dobrého  světla, ale pochopitelně nestíhám, neb se mi zatoulala čísla, která potřebuju (z videokazety), tak přerovnám všechny kazety a hledám jiná... nenašla. Takže opravuju, a když to vypadá, že jsem vyhrála, ztratila se mi dvojka...Takže je nahrazena jinou, rychle fotím a posílám. Je šest hodin a podmínka končí v 8, stihla jsem to !:-)
Podmínkou byl ručně psaný nadpis, napsala jsem ručně všechno. Je to zase jedna ze série levných stránek, scrapbookový je jen podkladový papír. Zelený je stále ještě z dárkové taštičky ( ještě mám kousek :-) ) , ostaní jsou zbytky domácí :-). A ta čísílka jsou právě z videokazety - jsou tam jako samolepky na různé popisky.
irsko


Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 8. června 2010 v 21:49 | Reagovat

Je nádherná, krásný tvar fotek, super šití a nápis. Dobrý nápad s těmi čísílky, jdu prohrabat všechny VHS co máme doma.

2 Kiarka Kiarka | Web | 9. června 2010 v 16:43 | Reagovat

Krásná stránka...tuhle kombinaci mám ráda...voní létem, vodou, modrou oblohou...s nápad s číselky je super...budu muset prohledat krabici s videokazety...:-) (jestli jsem je nevyhodila)

3 Haczek Haczek | 11. června 2010 v 11:51 | Reagovat

Ty nálepky z videokazet jsou úžasný nápad. Tam by snad měli být i písmenka. Ty seš teda hlavička!

4 KETA KETA | Web | 15. června 2010 v 15:20 | Reagovat

hmmmm. písmenka z videokazet mě teda nenapadla. dobrej nápad. stránka má neskutečnou atmosféru. v irsku jsem nebyla, ale takhle si ho představuju ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA