Finišuji...

16. června 2010 v 22:25 |  MINIALBA
Nemám sice žádný termín odevzdání albůmku, žádnou příležitost...jen Terčiny narozky. Tak třeba k nim...Takže mám ještě pár dní času :-). Stránky jsou už ale dávno hotové, jen nějak nebyl čas je sem vložit.
zugspitze
Jarní výlet byl nejen na nejvyšší horu Německa, ale i na krásné zámky. Například Neuschwanstein.
francie
V létě nás čekala velmi bohatá ( na zážitky!) Francie, byla dárkem k manželovým narozeninám. Zažili jsme toho spoustu a viděli též. Bydleli jsme v pronajetém domečku na konci světa, ve vesničce Casefabre, kde hýkal osel a lišky dávaly dobrou noc, z okna jsme se dívali na Pyreneje a bylo tam nádherně. Jezdili jsme ne výlety - do Andory, do Španělska...a pak se pomalu vraceli přes Provence do Paříže. Taky nám vykradli a rozbili auto ( v Provence ) a tak jsme v Paříži pak měli strach, ale tam se naštěstí nestalo nic.
rimini
V Itálii jsme byli též na jaře. Bez horka a bez davů lidí.  Byl to jen krátký výlet, do Rimini a Raveny, do San Marina a do muzea Ferrari. I mně se líbilo :-) Jen jsme tam nefotili, nevím proč, možná jsme zapomněli foťák a nebo se nesmělo? ;-)
zimni
Po Vánocích nastaly kruté mrazy a my si vyjeli do Paříže. Byla strašná zima a sníh. Nezvyklé na Francii. U kamarádů v Torcy se topilo i v noci a doma jsme i tak chodili v teplácích a tlustých ponožkách. Byla taková zima, že jsem nosila i punčocháče pod džíny, což je jedna z nejodpornějších věcí :-(
bodamske
Další jaro jsme si vyjeli na Bodamské jezero, je tam zvláštní klima a brzy teplo a příjemně. Ostrov Mainau je rozkvetlý všemi barvami a Motýlí dům se klukům líbil. Na konci prázdnin jsme se ještě byli potěšit v Legolandu. I když Lukáš už se trochu nudil...
lego
holandsko
Jarní Holadsko bylo na pozvání. Jeli jsme ke kamarádce Micheline do Gentu a při té příležitosti si udělali i týdenní dovolenou v Holandsku. (Tahle stránka se také otevírá, pod ní je další fotka  a povídání ).
london
Ano. Synek už je velký a na svoje výlety si jezdí už sám a nebo s Terkou. Jen po Vánocích roku 2001 jsme vyjeli v plné sestavě za nejstarším synem do Londýna, kde studoval a pracoval. Nikdy jsem o Londýn nestála, ale naprosto mě okouzlil. Paříž je jiná, navždy bude mojí první láskou, ale Londýn má svoje půvaby, svoje vznešené kouzlo i rozvernost. (Pod stránkou s fotkou je ještě visačka s další fotkou) .
paris
A to je závěr alba. Prozatím poslední společná cesta, překvapení pro Terku a Lukášův plán. Zásnuby pod Eiffelkou. Paříž zimní, ale sluníčková, laskavá a kouzelná. Chtělo by se mi napsat Paris forever...protože ve francouzštině to tak pěkně nezní :-)
*************************************************
Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 16. června 2010 v 23:06 | Reagovat

smekám. je to překrásné album. co stránka to nějaký nápad, úžasný detail, ...má šmrnc. je z dětských let, přitom pro chlapa, takže to určitě nebylo lehké zkloubit, ale povedlo se ti to parádně. jsi borec!!!!

2 isobelka isobelka | Web | 17. června 2010 v 10:47 | Reagovat

Páni, vy jste toho procestovali. Super album, určitě bude mít úspěch.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA