Poslední scrapschůzka

3. června 2010 v 13:05 |  KURZY A SETKÁNÍ
Neděste se, jen před prázdninami :-). Samozřejmě se budeme po prázdninách scházet dál. Zkusila jsem včera s holkama prodiskutovat, jak by si naše schůzky představovaly dál, jakou náplň a jak často...a Míša křičela: jednou týdně...:-) A že se jim líbí, když pracujeme společně.  A když dostávají domácí úkoly. Byla jsem skoro dojatá. Jejich zájem a nadšení je pro mě největší odměnou. Takže se moc těším, že po prázdninách pokračujeme už druhým rokem, že naše schůzky přeměníme v takový Scrapklub, že pro ně pořád budu moci objevovat a přinášet něco nového, že se navzájem obohatíme nejen co se scrapbooku týče, ale i jinak... hlavně jsou pro mě posilou a důkazem přátelství. Mám ty moje "ovečky" moc ráda:-)
Včera jsme tedy měly poslední schůzku :-) a Gábina donesla dortíky a já pořád doma nevěděla, co budeme dělat, aby to bylo trochu "lehčí" téma.
Jako vždy jsme se nejdřív "chlubily" -  holky předvedly, co doma tvořily, a to vždycky koukám! Na Věrčiny mini, na Gábiny stránky rodinného alba, na Terčiny cestovatelské stránky, na Hančinu Zahrádku...prostě mě překvapují a jsem potěšena, že jsou takové šikovné a tak krásně se jim daří scrapbookové tvoření.
Byť měly inzerované - přineste si fotky, já donesu sketche - nakonec jsem vzala doma svoje fotky- fotky z našeho posledního "zájezdu" do scrapbookového Landshutu. Vzala jsem i kartóny,  krabici svých odstřižků a zbytků, stuhy, knoflíky, papíry, razítka a raznice a na místě jim sdělila, že dnes to bude jinak. Že uděláme společně jedno album, album z návštěvy Landshutu a to album věnujeme Terezce - jako nejmladší scrapařce :-) a taky jako dárek k jejímu ukončení základní školy a nástupu na školu střední. Maminka Pavla  byla dojatá a holky nadšené a to, co vytvořily přesně odpovídá. Jednu krásnější stránečku než druhou...a Terezka dostane krásný dárek. Stránečky jsem vzala domů, doma je nalepila na podkladové kartóny a svázala do albůmku úžasnou mašinkou, kterou mám půjčenou od Danči a silně uvažuji o její koupi.
zutter
A teď ještě uděláme slavnostní předání, jen co vysvitne sluníčko a budeme se moci sejít někde na útulné zahrádce. Už aby to bylo. Jo a 1. července pořádáme výroční "zájezd" do Landshutu :-)...a v září pokračujeme- každou první středu jako obvykle, zahoukají sirény a my víme ...;-)
scrap
1
stránka Terezky
2
stránka Zdeňky
3
stránka Pavly
4
stránka Hanky
5
stránka Michalely
6
stránka Míši
7
stránka Věrky
8
Terka byla rychlá jako blesk, udělala další stránku :-)
9
a další....
10
stránka Heleny
11
stránka Gábiny
12
stránka Ivy
13
hotový albůmek- velikost 18 x 13 cm, titulku jsem dělala já.
**************************************************
Děkuji za vaši návštěvu:-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 3. června 2010 v 21:42 | Reagovat

:-O tolik různých scrapařek a přitom tak "jednotné" album s parádní atmosférou. klobouk dolů. Váš klub je úžasný. Přeju ti to!!!!

2 Katie Katie | 4. června 2010 v 8:31 | Reagovat

skvělý nápad a překrásné provedení!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA