Červenec 2010

Prázdninový provoz

16. července 2010 v 19:10 PELE-MELE
Chvíli jsem koketovala s myšlenkou, že si vezmu scrap věci na jednu dvacítku na dovču s sebou, abych mohla splnit podmínku - z principu. Zatím mám  úplně všechny! Že bych to pojala hodně jednoduše, dva tři papíry a fotka. S podmínkou bych si nějak poradila, prostě bych experimentovala, a knoflík bych si vzala z domova ( kdyby přišel jako podmínka :-) ), pár stuh, nůžky, lepidlo... Prostě si myslím, že by to šlo a takhle udělat stránku je na hodinu, maximálně. Večer v bydlíku, žádný problém. Vyfotila bych mobilem a poslala Katii, že mám a pak dodala. Docela mě ta myšlenka nadchla, jako hec a jako vtip a můj muž mě podporoval. Jenže pak jsem usoudila, že si fakt budu radši užívat a i tu hodinu času věnuju dovolené, zábavě, třeba posezení u vínka,  nebo něčemu jinému ;-).
A je to.
Dovolená, nescrapuju, užívám si jiných radostí :-)


Landshut tradičně

14. července 2010 v 18:47 KURZY A SETKÁNÍ
Červenec je měsícem naší první návštěvy v Landshutu. Takže jsme naplánovaly výroční zájezd. Kvůli dovoleným a táborům jsme se shodly na termínu počátkem července a vyjely ve čtyřech - já, Pavla, Zdeňka a Míša. Míša úplně poprvé a tak jsme byly zvědavé na její reakce a dojmy.
Byl krásný letní den, 2.července.  Němci slavili fotbalové úspěchy na mistrovství světa a všechna auta jezdila s vlajkami a vlaječkami. Celé Německo se obléklo do národních barev.
Naštěstí scrapbookovému obchůdku se fotbalové šílenství vyhnulo a přivítal nás stejně mile a přívětivě jako vždy. Paní majitelka zdravila s úsměvem, sotva jsme vzaly za kliku. Míša padala do mdlob. Stála a dýchala a vypadalo to, že ji budeme muset vyvést ven na vzduch :-). Ale nakonec to ustála, popadla košíček a běhala s námi nadšeně od regálu k regálu. Tentokrát, již namlsané a zazásobené, jsme se tolik nerozšouply ( a to ne, že by nebylo z čeho vybírat!) a odpolední nájezd se už nekonal. Po kafíčku jsme si udělaly procházku na hrad, bylo pěkné vedro. S úsměvem jsme vzpomínaly na velikonoční návštěvu, jak jsme se klepaly zimou a do obchůdku šly odpoledne nejen nakupovat, ale se i ohřát. Město tonulo ve sluneční záři, kochaly jsme se vyhlídkou a plánovaly další cestu....

Takže další výprava bude předvánoční!
misa
hrad
z hradu
šok
Míša měla šok. Z obchůdku a na pití. Hezky k ní ladil:-). Chutnal nám všem a rozhodně bychom ho byly potřebovaly více než jednu plechovku pro všechny:-).
*************************************************
Děkuji za vaši návštěvu.

Letní dluhy

12. července 2010 v 18:04 STRÁNKY
Turnaj jsme dohráli, vyhráli ( alespoň třetí místo :-) ) a nastaly prázdniny. Ač jsou děti již dospělé a prázdniny jsou pro mě normálními dny dny, přesto je vnímám jako něco jiného, jako dny volnější, veselejší, lepší. Pustím se do úklidu, protože mám víc času a také do plánování dovolené. Mezitím samozřejmě stále plním podmínky celoroční soutěže. Zatím mám podmínky všechny, ale jelikož se rozhodlo, že prázdniny neprázdniny, žádný volnější režim nebude a podmínky budou i nadále týden co týden, samozřejmě je splnit nemůžu. Ale tak nějak se na to už ani nehraje. Nicméně sama pro sebe jsem tu jedinou "soutěžní povinnost" prostě chtěla splnit, protože pro to jsem do soutěže šla.

Podmínky jsou prázdninově jednodušší.

24.týden - placatá stránka, či-li nic nesmí zasahovat do stránky tak, aby to bylo vidět z rubu, žádné svorky, šití a pod. 
já a brácha
25.týden - provázek

raková
Tím pádem mi zase přibyly dvě stránečky do rodinného alba. Jsou ze stejného období, kdy jsme na léto jezdívali k babičce do Rakové a užívali si rodinné pohody. Evidentně. Já si to nepamatuju, ale ty fotky jsou zářivě laskavé.

26.týden - svorka nebo sponka.

Ta stránka vznikla zcela náhodně. Dělala jsem prostě červnovou stránku do albůmku Náš rok 2010 a najednou koukám, že vlastně mám podmínku hotovou. Je to sice "jen "dvacítka, ale je, takže hotovo a můžu se dál věnovat dovolenkovým přípravám. Ptáte se kam letos? To byste neuhádli :-). Do Francie! :-))) Je me réjouis.
hlídací den

Děkuji za vaši návštěvu.
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA