Landshut tradičně

14. července 2010 v 18:47 |  KURZY A SETKÁNÍ
Červenec je měsícem naší první návštěvy v Landshutu. Takže jsme naplánovaly výroční zájezd. Kvůli dovoleným a táborům jsme se shodly na termínu počátkem července a vyjely ve čtyřech - já, Pavla, Zdeňka a Míša. Míša úplně poprvé a tak jsme byly zvědavé na její reakce a dojmy.
Byl krásný letní den, 2.července.  Němci slavili fotbalové úspěchy na mistrovství světa a všechna auta jezdila s vlajkami a vlaječkami. Celé Německo se obléklo do národních barev.
Naštěstí scrapbookovému obchůdku se fotbalové šílenství vyhnulo a přivítal nás stejně mile a přívětivě jako vždy. Paní majitelka zdravila s úsměvem, sotva jsme vzaly za kliku. Míša padala do mdlob. Stála a dýchala a vypadalo to, že ji budeme muset vyvést ven na vzduch :-). Ale nakonec to ustála, popadla košíček a běhala s námi nadšeně od regálu k regálu. Tentokrát, již namlsané a zazásobené, jsme se tolik nerozšouply ( a to ne, že by nebylo z čeho vybírat!) a odpolední nájezd se už nekonal. Po kafíčku jsme si udělaly procházku na hrad, bylo pěkné vedro. S úsměvem jsme vzpomínaly na velikonoční návštěvu, jak jsme se klepaly zimou a do obchůdku šly odpoledne nejen nakupovat, ale se i ohřát. Město tonulo ve sluneční záři, kochaly jsme se vyhlídkou a plánovaly další cestu....

Takže další výprava bude předvánoční!
misa
hrad
z hradu
šok
Míša měla šok. Z obchůdku a na pití. Hezky k ní ladil:-). Chutnal nám všem a rozhodně bychom ho byly potřebovaly více než jednu plechovku pro všechny:-).
*************************************************
Děkuji za vaši návštěvu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA