Letní dluhy

12. července 2010 v 18:04 |  STRÁNKY
Turnaj jsme dohráli, vyhráli ( alespoň třetí místo :-) ) a nastaly prázdniny. Ač jsou děti již dospělé a prázdniny jsou pro mě normálními dny dny, přesto je vnímám jako něco jiného, jako dny volnější, veselejší, lepší. Pustím se do úklidu, protože mám víc času a také do plánování dovolené. Mezitím samozřejmě stále plním podmínky celoroční soutěže. Zatím mám podmínky všechny, ale jelikož se rozhodlo, že prázdniny neprázdniny, žádný volnější režim nebude a podmínky budou i nadále týden co týden, samozřejmě je splnit nemůžu. Ale tak nějak se na to už ani nehraje. Nicméně sama pro sebe jsem tu jedinou "soutěžní povinnost" prostě chtěla splnit, protože pro to jsem do soutěže šla.

Podmínky jsou prázdninově jednodušší.

24.týden - placatá stránka, či-li nic nesmí zasahovat do stránky tak, aby to bylo vidět z rubu, žádné svorky, šití a pod. 
já a brácha
25.týden - provázek

raková
Tím pádem mi zase přibyly dvě stránečky do rodinného alba. Jsou ze stejného období, kdy jsme na léto jezdívali k babičce do Rakové a užívali si rodinné pohody. Evidentně. Já si to nepamatuju, ale ty fotky jsou zářivě laskavé.

26.týden - svorka nebo sponka.

Ta stránka vznikla zcela náhodně. Dělala jsem prostě červnovou stránku do albůmku Náš rok 2010 a najednou koukám, že vlastně mám podmínku hotovou. Je to sice "jen "dvacítka, ale je, takže hotovo a můžu se dál věnovat dovolenkovým přípravám. Ptáte se kam letos? To byste neuhádli :-). Do Francie! :-))) Je me réjouis.
hlídací den

Děkuji za vaši návštěvu.
 


Komentáře

1 Kiarka Kiarka | Web | 13. července 2010 v 17:24 | Reagovat

Všechny stránky jsou krásné....mě se velice líbí ty dvě první barevně...

2 Tereza Tereza | Web | 14. července 2010 v 11:51 | Reagovat

Nádherné stránky. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA