Prázdninový provoz

16. července 2010 v 19:10 |  PELE-MELE
Chvíli jsem koketovala s myšlenkou, že si vezmu scrap věci na jednu dvacítku na dovču s sebou, abych mohla splnit podmínku - z principu. Zatím mám  úplně všechny! Že bych to pojala hodně jednoduše, dva tři papíry a fotka. S podmínkou bych si nějak poradila, prostě bych experimentovala, a knoflík bych si vzala z domova ( kdyby přišel jako podmínka :-) ), pár stuh, nůžky, lepidlo... Prostě si myslím, že by to šlo a takhle udělat stránku je na hodinu, maximálně. Večer v bydlíku, žádný problém. Vyfotila bych mobilem a poslala Katii, že mám a pak dodala. Docela mě ta myšlenka nadchla, jako hec a jako vtip a můj muž mě podporoval. Jenže pak jsem usoudila, že si fakt budu radši užívat a i tu hodinu času věnuju dovolené, zábavě, třeba posezení u vínka,  nebo něčemu jinému ;-).
A je to.
Dovolená, nescrapuju, užívám si jiných radostí :-)

 


Komentáře

1 isobelka isobelka | 16. července 2010 v 23:47 | Reagovat

Moje řeč, ale to už jsem ti psala v mailu. Tak si užijte dovolenou, ať vše vyjde k vaší spokojenosti. Pa a těším se na fotky, vyprávění a stránky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA