Srpen 2010

SCRAPBOOKOVÁ VÝSTAVA

24. srpna 2010 v 11:36 KURZY A SETKÁNÍ
Scrap klub Klatovy , Scrap Art Praha a Vlastivědné muzeum Dr. Hostaše v Klatovech

Vás zvou na prodejní výstavu
obr
                                                                                                                                                 SCRAPBOOK - VZPOMÍNKOVÁ FOTOALBA A JINÉ PAPÍROVÉ INSPIRACE

v přednáškovém sále hlavní budovy klatovského muzea
od pátku 24.9. 2010 do neděle 26.9.2010

otevírací doba výstavy:
pátek:
13.00 - 17.00
sobota:
9.00 - 17.00
neděle:
9.00 - 12.00

Součástí výstavy (různé druhy fotoalb, přáníček a jiných dekoračních předmětů z papíru) budou ukázky výtvarných technik a postupů
při tvorbě scrapbookových fotoalb

a
možnost nákupu scrapbookového materiálu a pomůcek.

Vstupné:
30 Kč, děti 15 Kč

Legrace

13. srpna 2010 v 9:48 Matýskova abeceda
Po dovolené bez scrapování a jakéhokoliv tvoření ( vyjma focení) se nějak vůbec nemůžu dostat do rytmu. A dokonce se mi po scrapu ani nestýskalo. ( sem patří stydící se smajlík )
Snažím se nějak dostat zpátky...alespoň plněním podmínky. Soutěžíme už 30.týden. Prázdninové podmínky jsou jednoduché, takhle byla "zakulacené rohy" fotky nebo papíru.
Matýskovu abecedu mám stále rozdělanou, tak jsem si řekla, že podmínky napasuji na ni, abych ji stihla dodělat co nejdřív. Už se na mne hrne zase spousta práce :-)

legrace
Tahle fotka se mi moc líbí, ale co bylo tak směšné nevím, neb jsem ji nefotila já. Takže bohužel, příběh dodat nemůžu. Jen vidím, že sranda to byla asi veliká. Pižlíkovala jsem se s touhle jednoduchou stránkou celé odpoledne a to jen díky žábě. Na vaně na fotce jsou totiž malé gumové žáby, ty jsem Matýskovi kupovala na hraní, tak jsem si řekla, že na stránce bude jediná ozdoba, žába. A robila jsem. Asi nejsem asi tak zručná jako Ekulka, trvalo mi to prostě dlouho, mými revmatickými prstíčky. Ale je hotovo a žába se mi líbí :-)

Děkuji za vaši návštěvu.
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA