A jedeme dál...

29. září 2010 v 12:02 |  STRÁNKY
Jedna akce skončila a jedeme dál. Celoroční soutěž pokračuje, Vánoce se blíží a konec konců i jarní celorepublikový sraz scrapbookářek je třeba pomalu plánovat. Takže žádné nohy na stůl a kochat se. Já to ani neumím, dát si nohy na stůl a nic nedělat.
V pondělí jsem si v deštivém odpoledni sice dopřála luxusu jen tak si číst a pít čaj a poslouchat déšť za okny ( zatímco lidi frfňaj, já mám déšť ráda ), ale večer už jsem nachystala stránku, neb podmínka nečeká a stále mi chybí jen jedna jediná z doby, kdy jsme byli na dovolené. Ráda bych, abych to takhle dokázala udržet, i když o nic nejde. Jen o můj pocit :-) Takže podmínkovou jsem udělala a s radostí zase na třicítkový formát. Podmínka zněla: Akční fotka ( ky). Myslím, že fotka z dobývání Mont Blanc je dostatečně akční :-) a syn dostane stránku jako obrázek.
Mont Blanc
Na stránku jsem použila nakopírovanou titulní stranu Sedmičky, kde o klucích vyšel článek. Provázek je z Ikea. Písmenka jsou bílé výseky, ale ještě jsem je technikou Utee dozdobila, takže vypadají jako ledová. Utee je v podstatě stejné jako embossování, jen ten prášek je trochu hrubší. Proto se používá na velké plochy, ne na razítka s mnoha detaily. Písmeno celé potiskám průhledným embossovacím gelem a posypu Utee práškem. Celé zahřeju embossovací pistolí. Prášek se roztaví a udělá jednolitou vrstvu, která pak vypadá jako skleněná, jako ledová. Ten samý efekt by šel udělat i lepidlem Diamond Glaze, tedy docílilo by se lesku, ale tohle mi přijde takové víc přírodní :-)
******************************
Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám krásné podzimní dny, déšť je na scrapování jako stvořený...nostalgie, vzpomínky...:-)
 


Komentáře

1 Dáša Dáša | E-mail | 29. září 2010 v 14:43 | Reagovat

Šikovný syn i maminka.

2 KETA KETA | Web | 29. září 2010 v 23:40 | Reagovat

naprosto dokonalá. ty barvy :-O lano je skvělý nápad.i letáček s telefoním číslem by mě fakt nenapadl atak krásně tam padne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA