Abeceda zdárně pokračuje

16. září 2010 v 14:20 |  Matýskova abeceda
Když se člověk rozjede, má už nějaký rytmus, tak to jde.   Když se rozjedu s jakoukoli činností, naberu směr a rychlost, tak jedu. I kdyby jen setrvačností. Ale jakmile se zastavím, těžko se dostávám zase do rytmu. Tak jsem ráda, že jsem se rozjela s Abecedou, jde to a teď už vím, že ji za chvíli dokončím. Teď tedy bude asi více než týden přestávka od všeho scrapování, neb výstava se blíží a je třeba dodělat ještě spoustu práce, ale Abecedu mám připravenou, ještě zbývá 8 stráneček, ale to je pak otázka týdne, když se nic nesemele :-) 
A víte, že už Vánoce také klepou na dveře? No nedělám si legraci, v Kauflandu u nás už mají čokoládové Mikuláše! Protože ruční práce přece jen potřebují nějaký čas, je ten nejvyšší pustit se do dárečků :-) S strejda
Fotka byla hodně zmatečná, prostě normální domácí binec, který se nedá honem uklidit, když se chce fotit. Ten okamžik byl teď a tady, když si syn vzal svého synovce do rukou a celý zjihl. Pokoušela jsem se fotku "uklidit" v PC, ale moc se mi to nedařilo, tak aby to vypadalo normálně...takže lepší varianta byla prostě ten binec zamaskovat natvrdo - proto ten roztržený papír. Nakonec to vypadá jako zdobný úmysl :-) Kytara je stylová, k strejdovi rockerovi patří :-). Původně je to odznáček do klopy, s takovým šroubením. To vše jsem kleštěma štípačkama prostě odštípla a získala tak placatou ozdobu.
Š - šibal
S touhle krásnou šibalskou fotkou to bylo raz dva. Až mi stránka připadala moc jednoduchá.
T - taneček
Můj tatínek si rád zpívá a rád tancuje. Matýsek z toho měl velikou legraci, že s ním praděda "trsá" a nevěřícně to konzultoval pohledem s tatínkem. Ten se mohl smích potrhat :-).  Praděda je prostě démon :-))
U - usnul
A trocha něhy  po bujarém tanci. Fotka je ze stejné doby jako na první stránce, Matýskovi bylo tak asi 6 týdnů a celkově se mu naše návštěva moc nelíbila. Takže když konečně usnul, chodili jsme div ne po špičkách :-) Kapsička na visačku z vellumu ( pauzáku ) není můj nápad, ale líbil se mi. Druhá schovaná fotečka neruší kouzlo té první, hlavní. Kolečko s čísílky jsem si vyrobila, čísla jsou samolepky ( z papírnictví - chce to se prostě ptát, sem tam se dá i v papírnictví leccos objevit) a ovečka je též ruční práce. Má 4 cm, takže pro mě piplačka ( i s daleko většími kusy papíru musím zacházet s pinzetou :-( )  a ne , že by se mi chtělo dělat zvířátka na každou stránku ;-)

Děkuji  za návštěvu a přeji krásné dny nejen se scrapbookem :-)
 


Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 17. září 2010 v 13:30 | Reagovat

Všechny stránečky jsou moc krásné :)

2 Kiarka Kiarka | Web | 17. září 2010 v 15:45 | Reagovat

držím palce ať ti těch posledních osm stráneček jde ze stejnou lehkostí....a jsou táák moc povedené

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA