Jen tak pro radost

18. září 2010 v 22:55
zkusila jsem si vyrobit přáníčka ve tvaru "nanuků". Líbila se mi někde na obrázku a jejich výroba opravdu není složitá. Nejlepší a nejdůležitější je mít ta dřívka od skutečných nanuků, tak jsem si dnes nakoupila  deset Míšů:-). Pak už je to jen kousek barevné čtvrtky, všechny rohy se zakulatí, ten pravý horní "vykousne" vlnkovou raznicí, myslím, že šikulky by to zvládly i nůžkami ve tvaruu vlnek a nebo je prostě vystříhat? ;-). Navrch už jen nějaká ozdoba, kolečko, text, kytička...líbilo by se mi bývalo nějaké ovoce, ale nemám ani samolepky ani razítko a na výrobu jablíček a jahůdek jsem měla málo času. Ale vypadaly by hezky. Mašlička je jen uvázaná na dřívku ( dřív je nalepené ( samozřejmě oboustrannou lepicí páskou na zadní straně přáníčka, ne uvnitř ), ale přetažením drží aby se  nanukové přáníčko neotevíralo. Dovnitř zbývá jen napsat něco hezkého a poslat :-)
nanuky
Levý, pistáciový nanuk má kolečko zdobené embossovaným razítkem, prostřední pomerančový nanuk má kolečko orazítkované květinou  a dozdobené drobnými kamínky ( koupí se ve vietnamské prodejně jako samolepící ozdoba na nehty- já jsem ale kamínky přilepila lepidlem Diamond Glaze) , okrajové, smetanové vlnky jsou propíchané šídlem. Poslední, čokoládový nanuk má v rezavém kolečku vyraženou kytku raznicí a celé je to nalepené na hnědém kolečku. Lístky kytky jsou pak ještě embossované. Střed je proděravěn kleštěmi až na podklad. Okrajové vlnky mají dírky udělané děrovacími kleštěmi.
*******************************
Děkuji za vaši návštěvu a přeji krásnou podzimní neděli.
 


Komentáře

1 melina melina | 19. září 2010 v 9:50 | Reagovat

óóó, tak to vypadá opravdu bezvadně!!! skvělý nápad a skvělé provedení!!moc se mi líbí razítko kytičky:-)

2 Kiarka Kiarka | Web | 19. září 2010 v 13:49 | Reagovat

Hani a to dřívko je nalepené ze spodní strany přáníčka??? nebo ve vnitř??? Jinak vypadají bezvadně....

3 Fidji Fidji | E-mail | Web | 22. září 2010 v 8:54 | Reagovat

Je trouve ça très joli et très original ! bravo Hana ! et bisous

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA