Srpen

7. září 2010 v 22:02 |  MINIALBA
Srpen byl typickým prázdninovým měsícem. Počasí za moc nestálo, ale na dny, kdy jsme to potřebovali zrovna vyšlo :-) Byli jsme pořád někde na cestách. Po dovolené jsme se doma moc neohřáli a vyjeli s Matýskem konečně do dlouho slibovaného Legolandu do Německa. Pak jsme s naší golfovou partou vyrazili na Moravu. Ubytovaní jsme byli v krásném penzionu v Ostravici, hráli golf a hlavně se byli podívat na Czech Open, evropskou golfovou túru. Po golfovém týdnu jsme doma jen vyprali, a zase jeli, na neděli do Churpfalzu zábavného parku u Chamu, kde jsme s Matýskem zakončili prázdniny. Teď už mu nastala školková povinnost a mně práce. A těšení se na další cesty a výpravy nad dělám albumů z cest a výprav právě prožitých :-)
srpen
Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 8. září 2010 v 10:50 | Reagovat

V Ostravici jsme bydleli když jsme byli kdysi na dovolené v Beskydech, je tam krásně. Dvoustránka se ti moc povedla, líbí se mi metr a těch fotek co se ti tam vešlo.

2 Haňule Haňule | 11. září 2010 v 13:03 | Reagovat

Naše základna s rodiči je zase Horní Lomná :-)Naprosto s tebou Hani souhlasím, Šumava a Beskydy, to je paráda!!! Doporučuji vylézt na Smrk, je to tam nádherné. ;-)Ale stejně všude je krásně, i přelidněné Pustevny ;-) nebo kdekoli jinde :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA