Challenge - vyhrála jsem !

13. října 2010 v 22:40 |  SOUTĚŽE
Challenge je soutěž, kdy jedna z nás - vítězka z minulého měsíce - navrhne téma pro soutěž v dalším měsíci. Challenge do českého scrapbooku přinesla z Francie Roberte. To díky ní už od roku 2007 soutěžíme.
Vítězství jsem za tu dobu měla několik, nejen prvních, ale i dalších míst. To první už jsem neměla ani nepamatuju;-), stále jen druhá, třetí..., když už :-) A ani teď jsem s ním nepočítala. Hlavně nikdy nekalkuluju s nějakými ambicemi na vítězství. Jde o moji stránku, kterou dělám co nejlíp, aby se líbila mně a vyjadřovala to, co chci vyjádřit a nedělám ji proto, abych se strefila do vkusu většiny. Asi bych to dovedla :-) , ale to nechci. Takhle soutěž neberu.
Challenge jsem za tu dobu vynechala snad jednou, dvakrát. Tohle téma - žádní lidé, ani zvířátka, jen příroda, památka, prostě stránka pro radost, pocitovka...se mi moc líbilo. Ale čas a různé povinnosti a zábavy ( výstava, hlídání, jiné projekty, práce ) mě tlačily a nedávaly moc šancí najít si čas na challenge. Chtěla jsem to vzdát. Tedy, vzdala jsem. Prostě tentokrát vynechám. Ale Markéta posunula termín o týden déle. S tím jsem nesouhlasila. Termín je daný a kdo chtěl, mohl stránku dodat, všichni to věděli dostatečně dopředu. A kdo prostě čas neměl, nedodal. Ať soutěží 4 stránky, proč ne. Ale už se stalo...termín byl posunut a já jsem se zastyděla, že jsem na počátku chtěla stránku dělat, ale pak ji odložila, nechala se převálcovat vším jiným a prostě jsem to vypustila. Tak jsem sedla, z hromady práce na stole vyndala ten původní návrh a stránku udělala. Hned, den po termínu. Jako vzpomínku na NY, jako vzpomínku pro mého muže. Byl tam a město si zamiloval. Vzpomíná rád:-). Tak jednou...bude z toho album....třeba Města a lidé :-) Myslela jsem, že budu jen do počtu a teď je na mně, abych vymyslela další téma - téma říjnové challenge.
NY
Děkuji za vaši návštěvu :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 20. října 2010 v 19:05 | Reagovat

Perfektní stránka. od detailu jako big apple, mé oblíbené písničky od sinatry, přes perfektně zvolené papíry, které podtrhují fotku až ke kombinaci razítka a kytek na hnědém papíru. touhle stránkou sis to zasloužila ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA