Krabička...opět

5. října 2010 v 16:33 |  PELE-MELE
Krabička je tady zase. Ne faktická krabička, ale téma Krabička. Scrap krabičku vymyslela Pindruše před roky. Začala tím, že do ní dala věci , kterých měla nadbytek a o kterých si myslela, že by se mohly někomu hodit. V době (a to tehdy taková skutečně byla!) , kdy na netu byl jeden scrap obchod, kde nic tu nic a když někdo přivezl něco ze zahraničí vrhaly jsme se na to jako vosy na lep. Oh, a když jela Ola do Ameriky a posílala nám balíky, ta krása, ta slast, ta radost :-)

Takže dostat něco užitečného a krásného  v Krabičce by bývalo bylo moc fajn, kdyby se z ní záhy nestala, pardon, popelnice. Buď jsem měla smůlu a vše dobré bylo zrovna vybrané a nebo to, co jsem v Krabičce nacházela se mi vůbec nehodilo. Jen tehdy vzorek tajemného embossovacího prášku, který tam byl od Aktijky, od které krabička doputovala přímo ke mně, jsem si vzala a zkusila svůj první embossing nad žehličkou.

Všichni jsme ovšem nad Krabičkou vzdychaly jé a jů, to jsem šťastná, že jsem ji dostala, to si pohraboším…no, to bylo asi tak to jediné. Do té doby, než konečně jedna z nás ( myslím, že ta statečná byla Ivik) zvolala po vzoru pohádky Císařovy nové šaty: Ale vždyť je to hnusné! Nepotřebný odpad!

To, co se nikomu nehodilo nacpal do krabičky. Krabička přetékala, protože byla nacpaná samými, s prominutím, hloupostmi. Takže holky v Brně ( Mafie ;-) ) udělaly velký třesk a krabičku zrenovovaly. Vyházely blbosti a vložily do Krabičky krásné sady ozdob na stránky, a jmenovitě, žádné inkognito. Těšila jsem se, až ke mně dorazí, byla jsem víc zvědavá než lačná.

Všechny sady byly krásné, velikonoční se zajíčky, letní s kytičkami, rámečky, albůmečky…Ale bohužel, tohle není můj styl a moje gusto, i když se mi vše fakt líbilo. Bylo to krásně vypracované, dělané s láskou. Ale bohužel, nic pro me…Vzala jsem si tehdy růžový albůmek od Isobelky, ušetřila mi tím práci - mně už stačilo ho jen vylepit fotečkami, dozdobit a darovat. ( ani bych neměla tolik růžových papírů a nově narozené holčičce se náramně hodil)  a žlutý rámeček s doplňky od Pindruše. Víc se mi líbil než bych ho potřebovala. Ale myslela jsem si, že třeba někdy. Svoje místo ale nenacházel…až jsem ho jednou vzala na setkání se svými děvčaty a ejhle, líbil se a hodil. Už je na stránce. Takže ano, v tuhle chvíli našly věci z Krabičky užitek. Místo dvou věcí, které jsem si vzala, jsem dodala své - cestovní sady. Ale v mém stylu. Takže asi to též byla zbytečná práce, kdo ví, kde jsou, u nikoho jsem je neviděla…no, já vím, tenhle můj styl zrovna není to, co by se moc hodilo. Ale pajduláčky neumím…nehledě na to, že těch bylo dost, zrovna tak, jako albůmků.

Zbytečné práce a času je mi fakt líto, natolik si svého času vážím , že do dalšího kola putovní Krabičky jsem se už nehlásila.

A je to tu zase. Krabička došla už v druhém ( nebo třetím?) kole ke Ketě a ta si dovolila ji trochu zrenovovat…a je zle. Učesala cizí dítě. Na jednu stranu rozumím ( i když, kdyby vydělávala na cizích nápadech, ano, ale ona se jen "měla zeptat"…;-) ) , ale na druhou…jde o život?

Nevím, jak teď Krabička vypadala, jak se změnil její obsah, ale když Keta říká, že potřebovala trochu osvěžit, věřím jí. Navíc věci, které Keta přidala rozhodně najdou uplatnění a zapráší se po nich po pár příjemcích Krabičky.
A jestli vyhodila moje cestovní sady? No když se po roce nikomu nehodily, tak asi byly k ničemu…a co já s nimi? Práce vniveč , ale to už stejně nevrátím.

sada do krabicky
Děkuji Vám za Vaši návštěvu a čas mi věnovaný .
 


Komentáře

1 Kiarka Kiarka | Web | 5. října 2010 v 20:05 | Reagovat

Hani práce zbytečná to nebyla...opatruju tuhle sadu  a néé jednou už byla v užší výběru na stránku... chtěla bych jí použít do svého alba a celou jako komplet nebo využít co nejvíc kousíčků.jen prostě na ni nedozrál čas...líbila se mi na první pohled a proto jsem si jí taky z krabičky vzala. PS: já se možná taky bojím, že se lekneš a budeš litovat ještě víc...až ten můj pokus uvidíš...:-)

2 Gabreta Gabreta | Web | 5. října 2010 v 23:40 | Reagovat

Ooo, tak to jsem ráda, že je zrovna u tebe, a litovat? když ji máš ty? ANI NÁHODOU. ;-).

3 Tereza Tereza | Web | 5. října 2010 v 23:49 | Reagovat

Hani, když jsem dostala krabičku, tak Tvoje cestovní sady už byly dávno fuč... :) Takže je to určitě jen otázka času, než se někde objeví. Já mám svoje krabičkové úlovky zatím také schované, ale jsem si jistá, že dříve nebo později ně ně dojde.
A za změnu krabičky by se mělo Ketě poděkovat, vždyť změna je život a život potřebuje změny ;)

4 KETA KETA | Web | 6. října 2010 v 11:03 | Reagovat

no mluvíš mi z duše ;-) skoro jako na objednávku, kdybych nečetla tvůj blog až po mé dnešní "odpovědi" pindruši. Když pominu vše, co zminuješ, tak jsem vzala v úvahu i to, že pokud by se čekalo, až dorazí k té, která dotyčnou věc vyrobila, musela by vytáhnout 2 sady plus 3, které by chtěla, takže by jich dělala 5. moje sady jsou univerzální. dala jsem je tam proto, že vím, že budou hned rozebrané, že se chvíli bude obsah krabičky točit. málo se z ní i bralo. hodně kolovala. 12 sad, i kdyby si 3 další vybrali, vydrží 4 kola. a to rozhodně nevezmou jen mé...tak se to osvěží. dostane to nový sestřih. Prostě jsem to udělala. Jsem taková. Dělám vše naplno a s nejlepším vědomím a svědomím. Jinak to neumím. A jestli to někomu vadí, může mě pranýřovat. Ale víc už tím nedocílí. ;-) Díky. Ještě, že ty jsi taky taková, že nevydržíš držet hubu a krok ;-)

5 isobelka isobelka | Web | 6. října 2010 v 12:26 | Reagovat

Sady jsou moc krásné, já je nikdy neviděla, protože krabičku jsem měla někdy těsně "po třesku", vybrala jsem si krásnou sadu od Katii, která zatím na použití čeká, ale určitě se dočká, je nádherná. :-) Jak už jsem ti psala na skype, mně to přijde celé zbytečné tyhle dohady o krabičce, Ketě bychom měly poděkovat, že krabičku ozdravila, něco pro ní udělala. No..tak se nezeptala všech, snad se toli nestalo. Jenomže na foru se hned ze všeho dělá drama...přitom skoro o nic nejde.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA