Písmenkové "špeky"

3. října 2010 v 17:01 |  Matýskova abeceda
Protože mám na Matýskovu abecedu pěkné album, ve kterém je dvacet kapes na 40 stránek a  abeceda má 34 písmen, mám pořád ještě dost prostoru. A to jsem se chtěla takovým písmenům jako Ť nebo Y, X prostě vyhnout. Nakonec se vyhnu jen Ď a Ň, vše ostatní jsem nějak "zmákla" :-)
Písmenka jako X, Y..to jsou fakt oříšky, s tím si čeština neporadí. Takže ypsilon je prostě YES, to nešlo jinak, ale nakonec, k anglickým nápisům na tričku se to celkem hodí.
Y
X
Tady jsem zároveň plnila i podmínku tohoto týdne - podzimní nálada, podzimní symboly. Samozřejmě bych si podzimní stránku představovala úplně jinak, podzim miluju. Ale nemám ani žádné podzimní fotky a týden je málo času na to se zasnažit něco vyvotit a udělat stránku pro stránku.  A na to jsem zase praktická. Jen sem tam mě napadne "nascrapovat" si něco jen tak, pro radost a udět tak stránku, která je spíš koláží, obrázkem, než stránkou do alba. Teď si sním o tom, udělat si po scrapařku ilustrace k jedné knížce, je tak krásná a vzbuzuje ve mně tolik obrazů, že možná...jednou...až nebudu mít vůbec, ale vůbec co na práci :-))
Zde jsem alespoň upotřebila papír, který jsem si koupila mezi prvními a vlastně tu zůstal ležet nepoužitý, protože nějak nebylo kam s ním. Takže už je použitý :-). Já stejně říkám, že na každý papír jednou dojde, takže  nic nevyhazuju, ani zbytky ne :-).

Děkuji za Vaši návštěvu :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA