Scrapbookový ráj

28. října 2010 v 22:24 |  STRÁNKY
Kdo to neviděl, nepochopí. Pro mě to byl obrovský zážitek - obchod plný scrapbookového zboží, materiálu a pomůcek. Takového, které jsem znala jen z internetu a nikdy neviděla živě. Takového, které jsem ještě nikdy neviděla, natož živě. Papíry, raznice, razítka, barvy, šablony, knoflíky, stuhy, průchodky, svorky, kytky ... a různé mašinky, o kterých jsem neměla ani páru a dnes už bych možná věděla co s nimi. Ježíšek, byť bylo už pár dní po, byl velmi  hodný a nechal mě si vybrat :-)) Můj muž běhal se mnou po obchodě a vykřikoval: Pojď se podívat! Tohle znáš? To je pěkný, pojď sem! ...A já nevěděla kam dřív a co dřív. Nakonec se to nějak setřáslo. Papíry jsem si zakázala a šla jen po tom důležitém, co tehdy opravdu ještě doma k mání nebylo ani na internetu. Však ono už je to dva roky! Od té doby se scrapbook v Česku pohnul mílovými kroky a mnoho internetových obchůdků nabízí na co si jen vzpomenete a když to zrovna nemají, tak to na vaše přání objednají. A nakonec, stačí si zajet jen kousek za hranice a touha osahat a na vlastní uči vidět je rázem ukojena. Já se do toho Landshutu už tak těším :-)) ( ale vůbec, vůbec nic nepotřebuju. Jen nevím, na co už mám sepsaný asi metr dlouhý seznam :-O )
ráj
Děkuji za  návštěvu a přeji sluníčkové dny :-)
 


Komentáře

1 isobelka isobelka | Web | 29. října 2010 v 0:07 | Reagovat

Krásná stránka, hned bych se do takového scrapbookového ráje jela podívat.

2 KETA KETA | Web | 29. října 2010 v 13:56 | Reagovat

já tam běhala od jednoho k druhému a do toho přes celý obchod volal jirka, co všechno bych si měla koupit. já ho tenkrát krotila, protože jsem byla v začátcích. ted už bych takovou blbost neudělala :-DDD bylo to pro mě velké, neskutečné, snové, ...prostě úžasné, ale za ten rok se tady objevilo tolik věcí, že ted už by pro mě tenhle úžasný obchůdek neměl takové kouzlo. jsem zmlsaná ;-) účtenku jsem měla teda rozhodně kratší ;-) stránka je krásná. včera jsem ten oranžový papír držela v ruce.moc hezky jsi ho použila.

3 Kiarka Kiarka | Web | 29. října 2010 v 22:42 | Reagovat

Ach ta stránka je jak z jiného světa....:-) musí to být paráda....to tak všechno mít před sebou a osahat si to...ale jak říkáš o kolik se to od té doby u nás posunulo, to je taky neskutečné...:-) krásná stránka a ten použitý skrčený účet je skvělý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA