Vánoční dárky - kalendáře

15. října 2010 v 11:51 |  PŘÁNÍČKA A DÁRKY
Kalendář je takový super dárek skoro pro kohokoliv, jen ho tématicky zaměřit. Pro dědu z jeho zahrádky, pro babičku  s vnoučaty, pro kamarádky z  výletů, pro kamarády z golfu o golfu,  kamarádky sběratelky o jejich vášni...prostě bych jich mohla dělat asi  šedesát ;-). Tak to ne, zatím pracuji na jednom, ale další, asi čtyři, pět mám v plánu, uvidím, jak bude čas.
Kalendářové stránky nedělám rovnou do kalendáře, ale vedle na podkladový papír, který si vyměřím podle velikosti kalendáře. Lépe se mi tak pracuje a manipuluje se stránečkou. Celou hotovou pak vlepím na stránku kalendáře.
Tenhle týdenní kalendář je bezvadný v tom, že po uplynutí roku, se dá kalendárium odříznout a zůstane vlasně jen jakési album s fotkami.
kalendar
kandarovky
Stránečky mají velikost 16 x 15 cm a že přijde na řadu krabice se zbytky je víc než jasné:-) To mám ráda. A neopisuju, to by mě netěšilo. Každá stránka je jiná a jiná než v kalendářích, které jsem už dělala. Nebaví mě dělat stejné věci. Baví mě si i se stránečkou do kalendáře pohrát.
A hlavně mě baví dělat překvapení:-))
******************************
Děkuji za Vaši návštěvu a přeji Vám krásné tvoření, víkend na to bude jako stvořený :-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA