Den 46.

8. listopadu 2010 v 13:53 |  VÁNOCE
Já myslím, že těch 46 dní je ještě fakt hodně a není třeba panikařit. To jen, že se může ta příprava dělat fakt pěkně zlehka a nemusí se na poslední chvíli finišovat :-)
Přáníček je třeba vždy dost a to jsou přesně ty drobnosti, které se mohou dělat ve volné chvilce. Já například než to tady všechno zabalím, uklidím, vypnu PC, tak jedno přáníčko vyrobím :-) Před spaním.
prani
Tohle je úplně jednoduché. Modrý papír jsem embossovala mojí domácí technikou ;-) - papír do embossovací kapsy , položila na prkénko, na to druhé prkénko a do toho bušit a bušit paličkou na maso, pěkně po malých kouscích, aby se naembossoval ( vytlačil ) celý vzor. Tohle jsem nedělala v noci, ale v dne, to by mně jinak zbušili sousedi :-) . Vytlačený vzorek jsem pak trochu obrousila smirkovým papírem, jen lehce. Vzorek se zvýraznil. Vločka je z kartonu ( od Kety - kdybych já ji neměla ;-) ) a porazítkovaná modrým ornamentem. Celou vločku jsem otiskla do bezbarvé embossovací podušky a zasypala bezbarvým embossovacím práškem. A zahřála. Vločka vypadá jako ledová.
vločka
Zavázala jsem ji na stříbnou šňůrku a přilepila na modrý papaír. To vše na bílé přáníčko, jemuž jsem udělala konturku stříbným embossováním. No je to fakt raz dva. :-)

Děkuji za návštěvu :-)
 


Komentáře

1 Haczek Haczek | 8. listopadu 2010 v 21:34 | Reagovat

To je nádherné přání!!! Líbí se mi ze všech nejvíc :). Taky se mě líbí ta metoda embosování, ta nemá chybu :D

2 KETA KETA | Web | 10. listopadu 2010 v 8:29 | Reagovat

vypadá úžasně!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA