Den 25.

29. listopadu 2010 v 17:09 |  VÁNOCE
Zapadali jsme sněhem. Někdo nadává, někomu se to líbí. Mně se to líbí, i když chápu ty naštvané. Ale prostě to tak je, k zimě patří sníh :-) a sníh, to jsou Vánoce a 25 dní to už je docela málo na to vše, co chci ještě stihnout! No ale když nestihnu...tak holt až po Vánocích, že, svět se nezboří a Vánoce budou i tak :-) Nedělám ani v tento čas  jen dárky a přáníčka, ale i normální stránky do alb. Třeba tuhle z doby mých gymnaziálních studií, která ve mně vyvolává spoustu vzpomínek ( a plním na ní podmínku CTS - otisk ). Původně jsem ji chtěla udělat takovou rozvernou, mladou, dát tam účtenku z hospody, jízdenku z vlaku, ale pak mi to vše  najednou přišlo tak strašně dávno, taková historie, že se stránka vylíhla ve stylu vintage ( ostatně, mám ho nejradši ) a konec konců, líbí se mi. K černobílým fotkám jde jakákoliv barva a růžová s hnědou jsou takové něžné, dívčí a staré :-).  No nedá se nic dělat, je to tak, maturovala jsem před 35 lety! Nahoře na fotce je naše třída, ale já chybím, byla jsem asi nemocná. Pak jsou tam zaznamenané moje lyžařské začátky, doba, kdy se mi strašně líbil jeden lyžař :-) a taky tábory a čundry s kamarádkou, a spartakiáda - jojo, ať si jen deště jdou, ať si hřímá...vzpomínáte? ;-) Vánoce jsou dobou vzpomínek :-)
gympl
Děkuji  za návštěvu a přeji vám, aby se vám vybavovaly jen samé hezké vzpomínky.
 


Komentáře

1 Maru Maru | E-mail | 30. listopadu 2010 v 0:06 | Reagovat

Paní Hanko, opět krásně nostalgická stránka... Také mi velice připomíná vlastní fota ze studií / i ta léta jsou identická/, díky za milé zastavení v čase... MK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA