Den 43.

11. listopadu 2010 v 12:37 |  VÁNOCE
Astrologové říkají, že 11.11.2010 prý není moc šťastný den, prý je to den na karamboly a nesnáze. U výroby přáníček snad žádný karambol nehrozí...leda bychom si ustříhli prst... a nebo zničili ten překrásný drahý papír :-) Zničený papír je to nejmenší, tak radši pozor na prsty :-)
hnědé
Přáníčko je tak jednoduché, že snad jednodušší být nemůže. Na světlou čvrtku jsem černě otiskla razítko s krajinkou (černým pigmentovým - pomalu schnoucím inkoustem ). Rychle jsem otisk zasypala bílým embossovacím práškem, trochu oklepala a zahřála. Kde prášek ulpěl, tam mi vznikla zasněžená krajinka , kupodivu na černém razítku bílý prášek skoro zmodral :-O. Byla to jen zkouška , ale zalíbila se mi a tak jsem motiv vytrhla  a nalepila na hnědé přáníčko. K tomu ještě kousek šedomodré krajky a bíle naembossovaný krůcánek s mašličkou.  Pár minut...

Děkuji za návštěvu a přeji krásný den bez karambolů ;-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA