Den 47.

7. listopadu 2010 v 18:41 |  VÁNOCE
Neděle, i když to ráno nevypadalo, celá propršela. Klasický podzimní den. Dost času myslet na Vánoce, myslíte si, že ? ;-) Jenže ten čas tak strašně rychle letí...Takže neváhejme -  každý den kousek a pěkně to přibývá:-)
modry
Tentokrát jsem dělala přáníčko modré. Stromeček je stejný, ale embossovaný stříbrně. Tmavě modrou kartičku se stromečkem jsem několikrát omotala bílým bavlněným provázkem na drhání (z papírnictví) , ozdobila vločkou ( knoflík) a malou visačkou. Hrana visačky je také naembossovaná - embossovací tužkou jsem udělala okraj...a další postup už je známý - zasypat práškem, zahřát. Kartičku se stromečkem jsem nalepila na šedé přáníčko, které jsem před tím potiskala razítkem s textem a "ošmudlala" modrým polštářkem. Kamínky jsou opět ze sady na zdobení nehtů ( obchod KIK ).

Děkuji za návštěvu a přeji příjemné tvoření, předpověď počasí k tomu přímo vybízí ! ;-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA