Den 33.

21. listopadu 2010 v 16:48 |  VÁNOCE
Já to tady měla nějak aktivně posunuté a dnes už jsem měla den 31., což je hloupost a vůbec nikdo mě neopravil . Okradla jsem vás o dva dny :-O. Takže dobrá zpráva je, že dnes je to do Vánoc ještě  33 dní ! ;-) 
My už máme stromeček! Ne, nejsme padlí na hlavu, jen myslíme ekonomicky. Když si koupíme velký živý stromeček, bude nás stát 500, možná 700 korun.  Dnes jsem si chtěla v OBI koupit něco do vrhlíků za okny, vřesy nebo něco takového.  Vřesy neměli, ale měli stromečky. Živé, asi tak metrové a ve vrhlíku. Za 200. Koupili jsme ten nejkrásnější a už nám stojí doma na lodžii. A jak voní! Teď nám bude krášlit lodžii, na Vánoce ho nazdobíme a po Vánocích ( tedy až na jaře ) ho odneseme dědovi na zahradu a zasadíme. Doufám, že všechny tyto úkony přežije a konečně budeme mít vlastní strom!
Přáníčko dnešní také není složité. Bílou čtvrtku jsem embossovala - vytlačovala tak, že jsem do embossovací kapsy, které se prodávají k Big Shot ( a i k jiným mašinkám, které dovedou embossovat) vložila bílou čtvrtku, vše jsem položila na prkénko, zakryla dalším prkénkem a bušila paličkou na maso pěkně kousek po kousku. Není to dokonalé, ale mně se ta nedokonalost docela líbí :-) Stromečky jsou jen dva zbytečky papíru vystřižené do trojúhelníku a zavázané černou bavlnkou. Merry Christmas jsem na čtvrtku vytiskla v tiskárně ještě před embossováním.

Děkuji za návštěvu a přeji krásný zbytek  neděle :-)
 


Komentáře

1 KETA KETA | Web | 22. listopadu 2010 v 16:38 | Reagovat

přáníčka jsou nádherná. taková čistounká. taky jsem měla v plánu strom v květináči, ale manžel chce řezat :(

2 Janinka Janinka | Web | 26. listopadu 2010 v 11:13 | Reagovat

My máme také stromeček. Ve sklepě, umělý. Jo, já vím, fuj, ale my máme v bytě takovou vlhkost, že by nám stromeček do druhého dne zplesnivěl... :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA