Vánoce jsou za 50 dní!

4. listopadu 2010 v 16:14 |  VÁNOCE
Nevím, jak to máte vy, ale já si každý rok říkám, že letos začnu s přípravou Vánoc včas, abych na nic nezapomněla a nic nemusela dělat honem honem, abych to stihla. Každoročně marně. Prostě se čas nějak smršťuje nebo co...;-) Ale! Letos už mám 19 přáníček hotových. V neděli se mi udělalo konečně trochu lépe, byla jsem sama doma a tak jsem si udělala přáníčkovou neděli. Vařit jsem nemusela, chuť k jídlu se ještě nedostavila :-( , a tak jsem všechen svůj čas napřela na výrobu přání. Navíc jsem potřebovala vyzkoušet ta, která dnes budeme tvořit s holkama na klubu. Tak se můžete se mnou pustit do přáníček  i vy :-)
přáníčka
červené
Přáníčko je velikosti A6, či-li do normální malé obálky.
Na zbytek červeného papíru jsem naembossovala "krůcánek" ( prostě nějaký ornament ). Razítko jsem otiskla bezvarvým embossovacím polštářkem, otisk zasypala červeným embossovacím práškem s třpytkami a zahřála embossovací pistolí. Červený papír jsem převázala stuhou, přichytila jsem ji oboustrannou lepicí páskou. Krůcánek jsem dozdobila zlatými svorkami. Květ vánoční hvězdy je z umělé látkové kytičky z květinářství, v tom "pugétku" jich je asi 20, takže dost na kupu přáníček :-) Pugétek jsem rozebrala na jednotlivé květy. Vzala jsem dva k sobě a spojila je zlatou svorkou a přichytila též do červeného papíru. Teď jsem červený papír nalepila ( oboustrankou) na zelený a tím jsem schovala všechny nožičky od svorek, které koukaly z rubu červeného papíru. Rámečky a nápis je udělaný zlatou gelovkou. Hotovo!

Děkuji  Vám za návštěvu a přeji skvělé vánoční nápady :-)
 


Komentáře

1 Haczek Haczek | 4. listopadu 2010 v 16:33 | Reagovat

Musím říct, že když jsem si přečetla nadpis tohoto článku, tak ve mně úplně hrklo. Ten čas tak letí :((((. Přáničko je moc hezké, máš skvělé nápady :)

2 Kiarka Kiarka | Web | 5. listopadu 2010 v 0:24 | Reagovat

Hani tak to je pořádná kopka....:-) jsem ráda, že se ti lépe, přáníčko je hezké, tyhle barvičky k vánocům neodmyslitelně patří...:-)

3 KETA KETA | Web | 5. listopadu 2010 v 17:06 | Reagovat

překrásné přání!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Obsah těchto stránek včetně všech obrázků podléhá platným zákonům o autorských právech. Všechny materiály jsou určeny pouze k prohlížení. Ctěte prosím autorská práva. K použití textů, částí textů a obrázků je třeba mít souhlas autorky těchto stránek.

Copyright © 2010 GABRETA